.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | VigiPacT |
|---|---|
| Ürün Grubu | SA200 |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Toprak kaçağı akım sensörü |
| Cihaz Uygulaması | Ekipman izleme ve kontrolü |
| Seri Uyumluluğu | VigiPacT RH10M rezidüel akım koruma rölesi VigiPacT RH10P rezidüel akım koruma rölesi VigiPacT RH21M rezidüel akım koruma rölesi VigiPacT RH21P rezidüel akım koruma rölesi VigiPacT RH68M rezidüel akım koruma rölesi VigiPacT RH86M rezidüel akım koruma rölesi VigiPacT RH86P rezidüel akım koruma rölesi VigiPacT RH99M rezidüel akım koruma rölesi VigiPacT RH99P rezidüel akım koruma rölesi VigiPacT RH197M rezidüel akım koruma rölesi VigiPacT RH197P rezidüel akım koruma rölesi VigiPacT RHU rezidüel akım koruma rölesi VigiPacT RHUs rezidüel akım koruma rölesi VigiPacT RMH rezidüel akım koruma rölesi |
| Current Sensor Type | A-tipi kapalı toroid |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 400 A |
| Transformatör Oranı | 1/1000 |
|---|---|
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz 400 Hz |
| Nominal Kısa Devre Dayanma Akımı (Ik) | 85 kA için 0,5 sn |
| Rezidüel Kısa Devreye Dayanma Akımı | 85 kA / 0,5 sn 'e uygunIEC 60947-2 |
| Nominal Yalıtım Voltajı (Ui) | 1000 V |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | IV |
| Nominal Yıldırım Darbe Dayanım Gerilimi (Up) | 12 kV |
| Montaj Modu | Sabit (kablolar) Sabit (düz devre kartı) Sabit (profilli metal levha) Sabit (slotlu devre kartı) |
| Kalori Değeri | 7,05 MJ |
| Bağlantılar - Terminaller | Vidalı bağlantı 0,22…2,5 mm² |
| Çap | Dahili: 196 mm |
| Ürün Ağırlığı | 1,32 kg |
| Yükseklik | 256 mm |
| Genişlik | 274 mm |
| Derinlik | 46 mm |
| Ip Koruma Derecesi | Gövde: IP30 Konnektörler: IP20 |
|---|---|
| Çevresel Özellik | Hizmet esnasında nemli sıcağa maruz kalma: kategori C2: 48 saat 'e uygunIEC 60068-2-56 Hizmet esnasında değilken nemli sıcağa maruz kalma (25...55 °C, RH % 95) : 28 döngü 'e uygunIEC 60068-2-30 Tuz buharı: Kb/2 'e uygunIEC 60068-2-52 |
| Kirletme Derecesi | Seviye 3 'e uygunIEC 60664-1 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -35…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -55…85 °C |
| Standartlar | IEC 60947-2 |
| Ürün Sertifikaları | CE |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 7,500 cm x 27,000 cm x 28,400 cm, 1,087 kg |
|---|---|
| Package 2 | S04, 12 Adet, 30,000 cm x 40,000 cm x 60,000 cm, 13,800 kg |
| Package 3 | P12, 48 Adet, 50,000 cm x 80,000 cm x 120,000 cm, 67,864 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..