.png)
Tükendi
Gelince Haber VerToplama Akım Trafosu 35MM
| Ürün Marka Adı | SENTRON |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Toplama akım trafosu |
| Ürün Modeli | Tip A |
| Fark Akımı (idn) Minimum | 30 mA |
| İ̇ç Çap Toplam Akım Transformatörünün | 35 mm |
| Hat Uzunluğu Maksimum | 10 m |
| IP Koruma Türü Tüm Terminallerin Bağlanması Durumunda | İP20 |
| Gerilim Türü İ̇şletim Gerilimi Çalıştırmak İ̇çin | AC |
| Şok Gerilim Mukavemeti Anma Değeri | 4 kV |
| İ̇şletim Gerilimi Anma Değeri | |
| Maksimum | 720 V |
| İ̇şletim Frekansı Anma Değeri | |
|---|---|
| Minimum | 50 Hz |
| Maksimum | 60 Hz |
| İ̇şletim Akımı Nominal Değer | 80 A |
| Kontrol Besleme Gerilimi | |
|---|---|
| Ac'de 50 Hz'de Anma Değeri Maksimum | 720 V |
| Ac'de 60 Hz'de Anma Değeri Maksimum | 720 V |
| Kullanma Uygunluğu | Dalgalı akım şebekeleri için |
|---|
| Ürün Fonksiyonu Hatalı Hafızalama | Hayir |
|---|
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Türü | 0,13mm² – 2,1mm² |
|---|---|
| Elektrik Bağlantısı Modeli | Vida tipi klemens |
| Yükseklik | 33 mm |
|---|---|
| Genişlik | 100 mm |
| Derinlik | 79 mm |
| MB Başına Net Ağırlık | 170 g |
| Ortam Sıcaklığının Etkisi | Maks. %95 nem |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı İ̇şletim Sırasında | |
| Minimum | 10 °C |
| Maksimum | 50 °C |
| Ortam Sıcaklığı Depolama Sırasında | |
| Minimum | 20 °C |
| Maksimum | 70 °C |
| Referans İ̇şareti IEC 81346-2:2009 Uyarınca | T |
|---|
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | SENTRON 5SV8 Residual Current Monitors Ürün ailesi |
| EAN | 4001869397665 |
| UPC | |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85043129 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 51Q |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | L-A----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 103,00 x 112,00 x 43,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,17 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.10.2008 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| SCIP Numarası | 95dd0bc6-9f30-4a7d-aa68-32c8495ef74b |
| Sürdürülebilirlik |
| Ürün Kodu | 5509 |
|---|---|
| Katalog Kodu | LV10.1 |
| Group Code | P310 |
| Menşei Ülke | İspanya |
| Ürün Sınıfı | B: return restricted, please contact your Siemens partner/contact |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-18-09 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-18-09 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-18-09 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-18-09 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-18-09 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-18-09 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-18-09 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-18-09 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-18-09 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-18-09 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-18-09 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-18-09 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-18-09 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-18-09 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC001445 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC001445 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC001445 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC001445 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC001445 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC001445 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC001445 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC001445 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 4727 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 4727 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-15-21 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-15-21 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..