.png)
Tükendi
Gelince Haber VerKaçak Akım Trafosu Kaçak Akım Denetlemesi İ̇çin Burç Deliği 210 Mm Kaçak Akım 30 Ma...40 A
| Ürün Marka Adı | SIRIUS |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Akım farkı dönüştürücü |
| Ürün Donanımı Temas Koruması | Evet |
| Elektrik Bağlantısı Modeli Çıkışta | Vida bağlantısı |
| İ̇şletim Gerilimi Anma Değeri Maksimum | 1 000 V |
| Daimi Akım Faz Başına Maksimum | 630 A |
| Kaçak Akım Girişte Anma Değeri | 40 A |
| Şok Gerilim Mukavemeti Anma Değeri | 8 kV |
| Referans İ̇şareti IEC 81346-2:2009 Uyarınca | B |
| Referans İ̇şareti Din 40719 Uyarınca Genişletilmiş IEC 204-2 Uyarınca IEC 750 Uyarınca | T |
| Referans İ̇şareti En 61346-2 Uyarınca | B |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Türü | |
|---|---|
| Tek Telli | 1x (0,75 ... 4 mm²) |
| İ̇nce Telli | |
| Kablo Uç İ̇şlemeli | 1x (0,5 ... 2,5 mm²) |
| AWG Hatlarında | |
| Tek Telli | 1x (19 ... 12) |
| Ortam Sıcaklığı | |
|---|---|
| Taşıma Sırasında | 25 ... +60 °C |
| İ̇şletim Sırasında | 25 ... +60 °C |
| Depolama Sırasında | 40 ... +85 °C |
| Bağıl Nem İ̇şletim Sırasında | 95 % |
| Kurulum Yüksekliği Nn Üzerinde Yükseklikte | 2 000 m |
| Çap Geçiş Aralığı | 210 mm |
|---|---|
| Genişlik | 300 mm |
| Yükseklik | 62 mm |
| Derinlik | 286 mm |
| Montaj Konumu | Dik, yatay montaj düzleminde |
| Sabitleme Türü | Vidalı sabitleme |
| Sıkma Torku Vida Bağlantısında | 0,5 N·m |
| Sıkma Torku [lbf·in] Vida Bağlantısında | 4,4 lbf·in |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | 3UL23 residual-current transformers Ürün ailesi |
| EAN | 4011209897557 |
| UPC | 887621549367 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85043129 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 41H |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | LAO----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : EAR99 |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 300,00 x 300,00 x 50,00 mm |
| Net Ağırlık | 1,806 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 27.06.2011 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| SCIP Numarası | f8b4251c-9510-446c-a796-d4c8aca38c7a |
| Ürün Kodu | 5821 |
|---|---|
| Katalog Kodu | CC-IC10 |
| Group Code | R711 |
| Menşei Ülke | İspanya |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-21-09-02 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-21-09-02 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-21-09-02 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-21-09-02 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-21-09-02 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-21-09-02 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-21-09-02 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-21-09-02 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-21-09-02 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-21-09-02 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-21-09-02 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-21-09-02 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-21-09-02 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-21-09-02 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC002048 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC002048 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC002048 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC002048 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC002048 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC002048 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC002048 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC002048 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 4183 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 4183 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-10-32 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-10-32 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..