.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Cihaz Uygulaması | Kontrol Dağıtım |
|---|---|
| Seri | Acti9 |
| Ürün Adı | Reflex iC60 |
| Ürün Grubu | Reflex iC60N |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Entegre kontrol devre kesici |
| Kutup Tanımı | 2P |
| Korumalı Kutupların Sayısı | 2 |
| Şebeke Tipi | AC |
| Açma Birimi Teknolojisi | Termik Manyetik |
| Eğim Kodu | C |
| [in] Nominal Akım | 16 A |
|---|---|
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| Derece Kodu | N |
| Kesme Kapasitesi | 20 kA Icu -de 220...240 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2 10 kA Icu -de 380...415 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 500 V AC |
| Kontak Konum Göstergesi | Evet |
| Kontrol Tipi | Sürekli komutla uzaktan kumanda Geçiş AÇIK/KAPALI düğmesi Darbeyle uzaktan kumanda |
| Kontrol Sinyali Tipi | Sürekli Sürekli çok düşük gerilim Darbe |
| Cihaz Üzerii Sinyalizasyon | Kırmızı LED: hata Yeşil LED: cihaz AÇIK Yanıp sönen LED: cihaz hazır Yanıp sönen LED: cihaz açık Yanıp sönen LED: cihaz aşırı ısınmış |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 230 V AC 50/60 Hz 24 V AC 50/60 Hz 48 V AC 50/60 Hz 24 V DC 48 V DC |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 230 V AC -de 50/60 Hz |
| Montaj Tipi | Sabit |
| Montaj Desteği | 35 mm simetrik DIN rayı |
| 9 Mm Vida Adımı | 9 |
| Yükseklik | 84 mm |
| Genişlik | 81 mm |
| Derinlik | 77 mm |
| Renk | Beyaz |
| Mekanik Dayanıklılık | 50000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | AC-1: 50000 cycles AC 50 Hz |
| Kilitleme Temini | Kilitlenebilir |
| Kilitleme Seçenekleri Tanımı | KAPALI konumda kilit |
| Toprak Kaçağı Koruması | Ayrı blok |
| Ürün Uyumluluğu | PLC ile |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 |
|---|---|
| Kirletme Derecesi | 3 |
| Tropik Iklim | 2 |
| Bağıl Nem | 93 % -de 40 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 9 cm x 11,2 cm x 16,7 cm, 563 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 14 Adet, 30 cm x 30 cm x 40 cm, 8,36 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..