.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Range Of Product | Acti 9 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Uzaktan kumanda yardımcısı |
| Ürün Grubu | RCA iC60 |
| Sinyal Kontakları Düzenleme | 1 OF gerilimsiz kontaklar 1 OF Ti24 1 SD Ti24 |
| Sinyalleme Devre Gerilimi | Gerilimsiz kontak 24...230 V 0,01…1 A AC Ti24 24 V 100 mA DC |
| Kontrol Tipi | Uzaktan kumanda darbe ve sürekli 230 V AC 50/60 Hz Uzaktan kumanda sürekli Ti24 24 V DC |
|---|---|
| Giriş Akımı | 5 mA darbe 5 mA sürekli 5,5 mA sürekli çok düşük gerilim |
| Darbe Süresi | >= 200 ms kontrol devresi |
| Yanıt Süresi | < 500 ms |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 230 V AC 50/60 Hz |
| Güç Tüketimi | 1 W |
| Nominal Yalıtım Voltajı (Ui) | 400 V |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV |
| Ayarın Değeri | Otomatik: uzaktan kumanda izinli Kapalı: uzaktan kumanda engelli Mod 1: merkezi kontrol Mod 3: merkezi kontrol ve yerel devre dışı Konum A: açma sonrası tekrar kapama izinli Konum B: açma sonrası tekrar kapama engelli |
| Yerel Sinyalleme | Yanıp sönen yeşil LED: çalıştırmak için hazır Yanıp sönen turuncu LED: çalışmıyor |
| Montaj Tipi | Sabit |
| Montaj Desteği | DIN rayı |
| Comb Busbar Dağıtım Bloğu Uyumluluğu | NA |
| 9 Mm Vida Adımı | 7 |
| Yükseklik | 93 mm |
| Genişlik | 63 mm |
| Derinlik | 75,5 mm |
| Ürün Ağırlığı | 400 g |
| Renk | Beyaz |
| Elektrik Dayanıklılığı | 10000 cycles |
| Mekanik Dayanıklılık | 10000 cycles |
| Kilitleme Temini | Kilitlenebilir |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | Güç besleme: 10 mm for alt connection Giriş: 10 mm for alt connection Çıkış: 8 mm for üst connection Ti24 arayüzü: 10 mm for terminal connection |
| Sıkma Torku | Yardımcı çıkış: 0,7 N.m Yardımcı besleme: 1 N.m Yardımcı giriş: 1 N.m |
| Fiziksel Arayüz | Ti24 |
| Seri Uyumluluğu | Acti9 iC60 Acti9 iC65 Acti9 iMDU Voltaj adaptörü Modicon PLC |
| Ürün Uyumluluğu | 2P iC60 1P + N iC60 1P iC60 1P iC65 2P iC65 iMDU PLC |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 IP40 (modüler muhafaza) conforming to IEC 60529 |
|---|---|
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60947 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | II |
| Tropik Iklim | 2 |
| Bağıl Nem | 93 % -de 40 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 9,000 cm x 11,000 cm x 16,200 cm, 511,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 14 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 7,600 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..