.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Range Of Product | Acti 9 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Otomatik yeniden kapatma cihazı yardımcısı |
| Ürün Grubu | ARA iC60 |
| Sinyal Kontakları Düzenleme | 2 OF gerilimsiz kontaklar |
| Sinyalleme Devre Gerilimi | 24 V 10 mA AC/DC 230 V 1 A AC |
| Kontrol Tipi | Otomatikleşmenin engellenmesi sürekli 230 V AC 50/60 Hz Kesin yeniden kapatma darbe 230 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| Giriş Akımı | 5 mA |
| Darbe Süresi | >= 200 ms kontrol devresi |
| Yanıt Süresi | < 500 ms |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 230 V AC 50/60 Hz |
| Güç Tüketimi | 2 W |
| Nominal Yalıtım Voltajı (Ui) | 400 V |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV |
| Ayarın Değeri | Program 1: 1 yeniden kapama girişimi, kısa çevrim <10 s before reclosing /6 min check time Program 2: 3 yeniden kapama girişimi, kısa çevrim <10 s before reclosing /2 min check time Program 2: 3 yeniden kapama girişimi, kısa çevrim <1 min before reclosing /6 min check time Program 2: 3 yeniden kapama girişimi, kısa çevrim <3 min before reclosing /6 min check time Program 3: 5 yeniden kapama girişimi, uzun sabit çevrim <10 s before reclosing /2 min check time Program 3: 5 yeniden kapama girişimi, uzun sabit çevrim <1 min before reclosing /6 min check time Program 3: 5 yeniden kapama girişimi, uzun sabit çevrim <3 min before reclosing /6 min check time Program 4: 5 yeniden kapama girişimi, uzun aşamalı çevrim <10 s before reclosing /2 min check time Program 4: 5 yeniden kapama girişimi, uzun aşamalı çevrim <1 min before reclosing /6 min check time Program 4: 5 yeniden kapama girişimi, uzun aşamalı çevrim <3 min before reclosing /8 min check time Program 4: 5 yeniden kapama girişimi, uzun aşamalı çevrim <4 min before reclosing /10 min check time Program 4: 5 yeniden kapama girişimi, uzun aşamalı çevrim <5 min before reclosing /12 min check time |
| Yerel Sinyalleme | Yanıp sönen turuncu LED: çalışmıyor Yanıp sönen yeşil LED: normal çalışma Yanıp sönen kırmızı LED: yeniden kapama döngüsü sürüyor Sabit kırmızı LED: otomatik yeniden kapatma cihazı kilitli |
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| Montaj Desteği | DIN rayı |
| Comb Busbar Dağıtım Bloğu Uyumluluğu | NA |
| 9 Mm Vida Adımı | 7 |
| Yükseklik | 93 mm |
| Genişlik | 63 mm |
| Derinlik | 75,5 mm |
| Ürün Ağırlığı | 470 g |
| Renk | Beyaz |
| Elektrik Dayanıklılığı | 5000 cycles |
| Kilitleme Temini | Kilitlenebilir |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | Güç besleme: 10 mm for alt connection Giriş: 10 mm for alt connection Çıkış: 8 mm for üst connection |
| Sıkma Torku | Güç besleme: 1 N.m Giriş: 1 N.m Çıkış: 0,7 N.m |
| Seri Uyumluluğu | Acti9 iC60 |
| Ürün Uyumluluğu | 4P iC60 3P iC60 |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
|---|---|
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60947 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | II |
| Tropik Iklim | 2 |
| Bağıl Nem | 93 % -de 40 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 9,2 cm x 11,2 cm x 16,5 cm, 521 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 14 Adet, 30 cm x 30 cm x 40 cm, 7,79 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..