.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Acti 9 |
|---|---|
| Ürün Adı | Acti9 iSW |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Bağlantı kesici |
| Ürün Grubu | İSW |
| Cihaz Uygulaması | İzolasyon Kontrol |
| Kutup Tanımı | 3P |
| Kullanım Kategorisi | AC-22A |
| Yalıtıma Uygunluk | Evet |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 63 A -de 415 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 415 V AC 50/60 Hz |
| [icm] Nominal Kısa Devre Kapama Kapasitesi | 5 kA sadece yük ayırıcı |
| [icw] Nominal Kısa Süreli Dayanma Akımı | 1260 A |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 500 V AC 50/60 Hz |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV |
| Kontrol Tipi | Geçiş |
| Cihaz Üzerii Sinyalizasyon | AÇIK/KAPALI göstergesi |
| Kontak Konum Göstergesi | Evet |
| Montaj Tipi | Sabit |
| Montaj Desteği | DIN rayı |
| Comb Busbar Dağıtım Bloğu Uyumluluğu | Üst veya alt: EVET |
| 9 Mm Vida Adımı | 6 |
| Yükseklik | 85 mm |
| Genişlik | 54 mm |
| Derinlik | 73 mm |
| Renk | Beyaz |
| Mekanik Dayanıklılık | 20000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 15000 cycles |
| Bağlantılar - Terminaller | Tünel tipi terminaller (üst veya alt) - <= 1 x 50 mm² - sert Tünel tipi terminaller (üst veya alt) - <= 1 x 35 mm² - esnek Tünel tipi terminaller (üst veya alt) - <= 1 x 35 mm² - halkalı ve esnek |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | 14 mm |
| Sıkma Torku | 3,5 N.m |
| Standartlar | IEC 60947-3 EN 60947-3 |
|---|---|
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
| Kirletme Derecesi | 3 |
| Tropik Iklim | 2 |
| Bağıl Nem | 95 % -de 55 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,500 cm x 7,500 cm x 9,500 cm, 250,800 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 4 Adet, 8,500 cm x 10,000 cm x 22,000 cm, 1,059 kg |
| Package 3 | S03, 44 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 12,096 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..