.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Acti 9 |
|---|---|
| Range Of Product | EcoStruxure |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Akıllı haberleşme modülü |
| Ürün Adı | EcoStruxure I/O Smart Link |
| Ürün Grubu | I/O Smart Link |
| Application Type | Yük kontrolü Kesici durumu izleme Basit enerji ölçümü E |
| Number Max Of Connected Devices | 11 adede kadar kablolu cihaz |
| Kanallar Grubu | 11 dijital kanalın 1 grubu |
| Maksimum Besleme Akımı | 1,5 A |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24 V DC +/- %20 |
| Ürün Uyumluluğu | Dijital giriş ve dijital çıkış Darbe çıkışı ölçüm cihazı |
| Haberleşme Hizmeti | Modbus server için RS485 |
| Web Sunucusu | BMS kontrolör uyumlu |
| Uygulamaya Özel G/Ç | Darbe toplama sayacı Darbe konvertörü |
|---|---|
| Koruma Tipi | Ters polariteye karşı için yardımcı besleme Ters polariteye karşı için giriş Aşırı gerilim -de 33 V DC için dijital çıkış |
| Mikro Kırılmalara Bağışıklık | 10 ms |
| Sıfırlama | Fabrika değerlerine sıfırlama üzerinde ön yüz Koruyucu kapaklı Buton ile By address encoder By plug in, plug out the power supply |
| Giriş/Çıkış Tipi | Dijital kanal başına 2 giriş + 1 çıkış |
| Giriş Tipi | Akım bloğu için dijital giriş, 24 V DC +/- %20 -de 2,5 mA |
| Maksimum Sürekli Akım | 5 mA için dijital giriş |
| Elektronik Filtreleme Süresi | 2 ms for dijital giriş durum 0'dan durum 1'e |
| Çıkış Tipi | Lojik akım kaynağı: 24 V - DC - 100 mA |
| Maksimum Gerilim Düşüşü | <1 V 1 durumunda dijital çıkış |
| Kalkış Akımı | 0,5 A için dijital çıkış 7 A için güç besleme |
| Yerel Sinyalleme | Haberleşme: 1 LED (sarı) Durum: 1 LED (yeşil, turuncu ve kırmızı) |
| Ayarın Tipi | Modbus adresi 01...99 için adres enkoderleri Sıfırlama için adres enkoderleri Sıfırlama için yardımcı kaynağı takma, çıkarma |
| Montaj Konumu | Yatay ve dikey on DIN rail |
| Renk | Beyaz (RAL 9003) |
| Bağlantının Konumu | Ön |
| Bağlantılar - Terminaller | Yaylı terminal Ti24 qty: 11 for dijital giriş/çıkış, ayrı ayrı sipariş edilmiş Takılabilir konnektör qty: 1 for besleme devresi Takılabilir konnektör qty: 1 for haberleşme veriyolu |
| Kelepçe Bağlantı Kapasitesi | 2 x 0,2...2 x 1,5 mm² için bükümlü blendajlı kablo çifti, esnek Kablo uçlu için haberleşme veriyolu 2 x 0,2...2 x 1,5 mm² için bükümlü blendajlı kablo çifti, esnek kablo uçsuz için haberleşme veriyolu 2 x 0,2...2 x 1,5 mm² için bükümlü blendajlı kablo çifti, sert Kablo uçlu için haberleşme veriyolu 2 x 0,2...2 x 1,5 mm² için bükümlü blendajlı kablo çifti, sert kablo uçsuz için haberleşme veriyolu 1 x 0,2...1 x 1,5 mm², esnek Kablo uçlu için kontrol 1 x 0,2...1 x 1,5 mm², esnek kablo uçsuz için kontrol 1 x 0,2...1 x 1,5 mm², sert Kablo uçlu için kontrol 1 x 0,2...1 x 1,5 mm², sert kablo uçsuz için kontrol 2 x 0,2...2 x 1,5 mm², esnek Kablo uçlu için besleme devresi 2 x 0,2...2 x 1,5 mm², esnek kablo uçsuz için besleme devresi 2 x 0,2...2 x 1,5 mm², sert Kablo uçlu için besleme devresi 2 x 0,2...2 x 1,5 mm², sert kablo uçsuz için besleme devresi |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | Kontrol: 10 mm Besleme devresi: 7 mm Haberleşme veriyolu: 7 mm |
| Haberleşme Ağ Tipi | RS485 Modbus RTU İstemci/sunucu SUB-D 9 4800 bps, 9600 bps, 19200 bps, 38,4 Kbps |
| 9 Mm Aralık | 0 kullanışlı |
| Yükseklik | 22,5 mm |
| Genişlik | 359 mm |
| Derinlik | 42 mm |
| Ürün Ağırlığı | 188 g |
| Sağlanan Ekipman | 1'li set bus connector 1'li set power supply connector 2'li set locking clips |
| Seri Uyumluluğu | Acti 9 İTL yardımcı Linergy Linergy FM Acti 9 iOF+SD 24 Acti 9 iACT24 Acti 9 iATL24 Powerlogic darbe çıkışı ölçüm cihazı Acti 9 RCA iC60 Acti 9 Acti9 iCT yardımcı Acti 9 Acti9 iC60 Acti 9 Acti9 iID Acti 9 Acti9 iSW-NA Acti 9 Acti9 iDPN Vigi Acti 9 Acti9 C40 Multi 9 Multi9 C60 Acti 9 Acti9 DT40 Acti 9 Acti9 DT60 Acti 9 Acti9 I-NA Acti 9 Acti9 ITG40 Acti 9 Acti9 iDPN Acti 9 Acti9 Reflex iC60 Ti24 konnektör |
| Devreye Alma Arayüzü | EcoStruxure Power Commission |
| Pazar Segmenti | Binalar Küçük ölçekli işletmeler |
| Uyumluluk Kodu | Acti 9 Smartlink |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
|---|---|
| Ik Koruma Derecesi | IK06 conforming to IEC 62262 |
| Kirletme Derecesi | 3 |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Elektrostatik deşarja direnç (hava deşarjı), sınıf B, 8 kV, conforming to IEC 61000-4-2 Elektrostatik deşarja direnç (kontak deşarjı), sınıf B, 4 kV, conforming to IEC 61000-4-2 Yayılımlı elektromanyetik alanlara karşı direnç (80 MHz...3 GHz), sınıf A, 10 V/m, conforming to IEC 61000-4-3 Güç besleme: yayılımlı elektromanyetik alanlara karşı direnç (1.4…6 GHz), sınıf A, 3 V/m, conforming to IEC 61000-4-3 Güç besleme: hızlı geçici direnci (5...100 kHz), sınıf B, 2 kV, conforming to IEC 61000-4-4 Giriş/çıkış: hızlı geçici direnci, sınıf B, 1 kV, conforming to IEC 61000-4-4 Haberleşme veriyolu: hızlı geçici direnci (0,15...80 MHz), sınıf B, 1 kV, conforming to IEC 61000-4-4 Iletimli EMC (0,15...80 MHz), sınıf A, 3 V, conforming to IEC 61000-4-6 Iletimli emisyon (0,15...30 MHz), sınıf B, conforming to IEC 61326-1 Iletimli emisyon (0,15...30 MHz), sınıf B, conforming to CISPR 11 Yayılmalı emisyon (30...6000 MHz), sınıf B, conforming to IEC 61326-1 Yayılmalı emisyon (30...6000 MHz), sınıf B, conforming to CISPR 11 Güç besleme: kesintiler (DM coupling 42 Ohm), sınıf B, 1 kV, conforming to IEC 61000-4-5 Güç besleme: kesintiler (CM coupling 42 Ohm), sınıf B, 2 kV, conforming to IEC 61000-4-5 Haberleşme veriyolu: kesintiler (CM coupling 2 Ohm), sınıf B, 1 kV, conforming to IEC 61000-4-5 |
| Çevresel Özellik | Korozif 3C2 'e uygunIEC 60721-3-3 Tuz buharı 2 'e uygunIEC 60068-2-52 |
| Titreşim Direnci | 1 gn, genlik = 3.5 mm[Alan](f =[Alan]5…300 Hz)10 döngü 'e uygunEN/IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 15 gn için 11 ms 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Yangına Dayanıklılık | Diğer parçalar: 650 °C 30 s ) 'e uygunIEC 60695-2-10 Bağlantı terminallerinde: 960 °C 30 s ) 'e uygunIEC 60695-2-10 |
| Tropik Iklim | 2 |
| Bağıl Nem | 0…93 % -de 40 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Standartlar | IEC 61010-2-201 IEC 61010-1 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 3,300 cm x 6,500 cm x 37,000 cm, 242,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 32 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 8,200 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..