.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Easy TeSys |
|---|---|
| Ürün Serisi | Easy TeSys Protect |
| Ürün Uyumluluğu | LRE322...E365 |
| Ürün Grubu | LAEB |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Terminal bloğu |
| Terminal Bloğu Tipi | Çıkarılabilir |
| Ürüne Özel Uygulama | Kablo bağlantısı |
| Sabitleme Modu | Klipsle (DIN rayı) |
| Derinlik | 121 mm |
| Genişlik | 75 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,25 kg |
|---|
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 10,200 cm x 9,200 cm x 13,200 cm, 250,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S04, 33 Adet, 30,000 cm x 40,000 cm x 60,000 cm, 9,109 kg |
| Package 3 | P06, 132 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 46,508 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..