.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Easy TeSys |
|---|---|
| Ürün Serisi | Easy TeSys Control |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Yardımcı kontak bloğu |
| Cihaz Uygulaması | Sinyalleme |
| Ürün Grubu | LAEN |
| Montaj Konumu | Ön |
| Yardımcı Kontak Çalışma | Anlık |
| Seri Uyumluluğu | Easypact EasyPact TVS LC1E |
|---|---|
| Kutup Kontak Düzenleme | 2 NA |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 690 V - için kontrol devresi 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | <= 690 V |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 8 A (at 60 °C) |
| Irms Nominal Kapama Kapasitesi | 140 A AC conforming to IEC 60947-5-1 |
| [icw] Nominal Kısa Süreli Dayanma Akımı | 100 A - 1 sn 120 A - 500 ms 140 A - 100 ms |
| Koruma Tipi | GG sigorta 10 A |
| Mekanik Dayanıklılık | 10 Mcycles |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 5 mA |
| Minimum Switching Voltage | 17 V |
| Çakışmama Süresi | 1,5 ms enerjilemede NK ve NA kontağı arasında çakışma olmaması 1,5 ms enerji kesmede NK ve NA kontağı arasında çakışma olmaması |
| Yalıtım Direnci | > 10 MOhm |
| Bağlantılar - Terminaller | Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1 mm² - external diameter: 6 mm - cable stiffness: katı veya esnek Kablo uçlu Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1 mm² - external diameter: 6 mm - cable stiffness: katı veya esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 2,5 mm² - external diameter: 6 mm - cable stiffness: katı veya esnek Kablo uçlu Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 2,5 mm² - external diameter: 6 mm - cable stiffness: katı veya esnek kablo uçsuz |
| Ürün Ağırlığı | 0,035 kg |
| Renk | Gri (RAL 7011) |
| Standartlar | EN/IEC 60947-1 EN/IEC 60947-5-1 GB/T 14048.1 GB/T 14048,5 EN/IEC 60335-1:Clause 30.2 EN/IEC 60335-2-40:Annex JJ |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | CB Şeması CCC CE EAC |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Koruyucu Bakım | TH 'e uygunIEC 60068 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -5…55 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -60…80 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 3000 m olmadan |
| Çevresel Özellik | Standart ortam |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 3 cm x 7,4 cm x 13 cm, 50 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 100 Adet, 15 cm x 30 cm x 40 cm, 3,8 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..