.png)
Tükendi
Gelince Haber VerYardımcı Kontaktör 2 No + 2 Nc AC 230 V 50/60 Hz Vida Tipi Klemens Ebat S00
| Ürün Marka Adı | SIRIUS |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Yardımcı kontaktör |
| Ürün Tipi Tanımı | 3RH2 |
| Koruyucu Ebadı | S00 |
|---|---|
| Ürün İ̇lavesi Yardιmcι Anahtar | Evet |
| Güç Kaybı [w] Akım Anma Değerinde Yük Akım Parçasız Tipik | 1,43 W |
| İ̇zolasyon Gerilimi Kirlilik Derecesi 3’te Ac'de Anma Değeri | 690 V |
| Kirlilik Derecesi | 3 |
| Şok Gerilim Mukavemeti Anma Değeri | 6 kV |
| Şok Mukavemeti Dikdörtgen Darbede | |
| Ac'de | 7,3 g / 5 ms, 4,7 g / 10 ms |
| Şok Mukavemeti Sinüs Darbesinde | |
| Ac'de | 11,4 g / 5 ms, 7,3 g / 10 ms |
| Mekanik Kullanım Süresi (işletim Çevrimleri) | |
| Kontaktör Tipik | 30 000 000 |
| Elektronik Uyumlu Yardımcı Anahtar Bloklu Kontaktör Tipik | 5 000 000 |
| Yardımcı Anahtar Bloklu Kontaktör Tipik | 10 000 000 |
| Referans İ̇şareti IEC 81346-2:2009 Uyarınca | K |
| RoHS Yönetmeliği (tarih) | 10/01/2009 |
| MB Başına Net Ağırlık | 233 g |
| Kurulum Yüksekliği Nn Üzerinde Yükseklikte Maksimum | 2 000 m |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı | |
| İ̇şletim Sırasında | 25 ... +60 °C |
| Depolama Sırasında | 55 ... +80 °C |
| Bağıl Nem Minimum | 10 % |
| Bağıl Nem 55 ℃'de IEC 60068-2-30 Uyarınca Maksimum | 95 % |
| Yük Boşaltma Frekansı | |
|---|---|
| Ac'de | 10 000 1/h |
| Dc'de | 10 000 1/h |
| Gerilim Türü Kontrol Besleme Gerilimi | AC |
|---|---|
| Kontrol Besleme Gerilimi Ac'de | |
| 50 Hz'de Anma Değeri | 230 V |
| 60 Hz'de Anma Değeri | 230 V |
| Kontrol Besleme Gerilimi Frekansı | |
| 1 Anma Değeri | 50 Hz |
| 2 Anma Değeri | 60 Hz |
| Çalışma Alanı Faktörü Kontrol Gerilimi Anma Değeri Solenoid Ac'de | |
| 50 Hz'de | 0,8 ... 1,1 |
| 60 Hz'de | 0,85 ... 1,1 |
| Kapanma Görünür Gücü Solenoid Ac'de | 37 VA |
| Güç Faktörü Endüktif Bobin Kapanma Gücünde | 0,8 |
| Tutma Görünür Gücü Solenoid Ac'de | 5,7 VA |
| Güç Faktörü Endüktif Bobin Tutma Gücünde | 0,25 |
| Kapanış Gecikmesi | |
| Ac'de | 8 ... 33 ms |
| Açılış Gecikmesi | |
| Ac'de | 4 ... 15 ms |
| Elektrik Arkı Süresi | 10 ... 15 ms |
| Açıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 2 |
|---|---|
| Gecikmesiz Anahtarlama | 2 |
| Kapayıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 2 |
| Anahtar Elemanları Kodu Ve Kod Harfi | 22 E |
| İ̇şletim Akımı AC-12'DE Maksimum | 10 A |
| İ̇şletim Akımı AC-15'TE | |
| 230 V'ta Anma Değeri | 10 A |
| 400 V'ta Anma Değeri | 3 A |
| 500 V'ta Anma Değeri | 2 A |
| 690 V'ta Anma Değeri | 1 A |
| İ̇şletim Akımı 1 Akım Hattında DC-12'DE | |
| 24 V'ta Anma Değeri | 10 A |
| 110 V'ta Anma Değeri | 3 A |
| 220 V'ta Anma Değeri | 1 A |
| 440 V'ta Anma Değeri | 0,3 A |
| 600 V'ta Anma Değeri | 0,15 A |
| İ̇şletim Akımı Seri Devre 2 Akım Hattında DC-12'DE | |
| 60 V'ta Anma Değeri | 10 A |
| 110 V'ta Anma Değeri | 4 A |
| 220 V'ta Anma Değeri | 2 A |
| 440 V'ta Anma Değeri | 1,3 A |
| 600 V'ta Anma Değeri | 0,65 A |
| İ̇şletim Akımı Seri Devre 3 Akım Hattında DC-12'DE | |
| 110 V'ta Anma Değeri | 10 A |
| 220 V'ta Anma Değeri | 3,6 A |
| 440 V'ta Anma Değeri | 2,5 A |
| 600 V'ta Anma Değeri | 1,8 A |
| Anahtarlama Frekansı DC-12'DE Maksimum | 1 000 1/h |
| İ̇şletim Akımı 1 Akım Hattında DC-13'TE | |
| 110 V'ta Anma Değeri | 1 A |
| 220 V'ta Anma Değeri | 0,3 A |
| 440 V'ta Anma Değeri | 0,14 A |
| 600 V'ta Anma Değeri | 0,1 A |
| İ̇şletim Akımı Seri Devre 2 Akım Hattında DC-13'TE | |
| 60 V'ta Anma Değeri | 3,5 A |
| 110 V'ta Anma Değeri | 1,3 A |
| 220 V'ta Anma Değeri | 0,9 A |
| 440 V'ta Anma Değeri | 0,2 A |
| İ̇şletim Akımı Seri Devre 3 Akım Hattında DC-13'TE | |
| 60 V'ta Anma Değeri | 4,7 A |
| 220 V'ta Anma Değeri | 1,2 A |
| 440 V'ta Anma Değeri | 0,5 A |
| 600 V'ta Anma Değeri | 0,26 A |
| Anahtarlama Frekansı DC-13'TE Maksimum | 1 000 1/h |
| Kontak Güvenilirliği Yardımcı Kontaklar | Beher 100 milyonda hatalı çalıştırma (17 V, 1 mA) |
| Kontak Yük Kapasitesi Yardımcı Kontaklar UL Uyarınca | A600 / Q600 |
|---|
| Minyatür Devre Kesici Modeli Yardımcı Devrenin Kısa Devre Korunması İ̇çin 230 V'a Kadar | C karakteristiği: 10 A; 0,4 kA |
|---|---|
| Sigorta Elemanı Modeli Yardımcı Anahtar Kısa Devre Koruması İ̇çin Gerekli | GG: 10 A (690 V, 1 kA) |
| Montaj Konumu | Dikey montaj yüzeyinde +/-180° döndürülebilir, dikey montaj yüzeyinde +/- 22,5° öne ve arkaya eğilebilir. |
|---|---|
| Sabitleme Türü | 35 mm'lik üstten geçmeli raya vidalı ve tırnaklı sabitleme |
| Yükseklik | 57,5 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Derinlik | 73 mm |
| Uyulması Gereken Mesafe | |
| Sıralı Montajda | |
| Önde | 10 mm |
| Yukarı | 10 mm |
| Aşağı Doğru | 10 mm |
| Yanlarda | 0 mm |
| Topraklanmış Parçalara | |
| Yanlarda | 6 mm |
| Gerilim Taşıyan Parçalara |
| Elektrik Bağlantısı Modeli Yardımcı Ve Kontrol Devreleri İ̇çin | Vida bağlantısı |
|---|---|
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Türü | |
| Yardımcı Kontaklar İ̇çin | |
| Tek Telli Veya Çok Telli | 2x (0,5 ... 1,5 mm²), 2x (0,75 ... 2,5 mm²), 2x 4 mm² |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 2x (0,5 ... 1,5 mm²), 2x (0,75 ... 2,5 mm²) |
| AWG Hatlarında Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 2x (20 ... 16), 2x (18 ... 14), 2x 12 |
| Ürün Fonksiyonu | |
|---|---|
| IEC 60947-5-1 Uyarınca Pozitif Kılavuzlamalı | Evet |
| Güvenlik Fonksiyonu İ̇çin Uygundur | Evet |
| Kullanma Uygunluğu Emniyetli Kapatma | Evet |
| Kullanım Süresi Maksimum | 20 a |
| Tehlike Yaratan Kesilmelerin Oranı | |
| Düşük Zorlanma Oranında Sn 31920 Uyarınca | 40 % |
| Yüksek Zorlanma Oranında Sn 31920 Uyarınca | 73 % |
| B10 Değeri Yüksek Zorlanma Oranında Sn 31920 Uyarınca | 1 000 000; 0,3 x Ie durumunda |
| Devre Dışı Kalma Oranı [fit] Düşük Zorlanma Oranında Sn 31920 Uyarınca | 100 FIT |
| Cihaz Tipi ISO 13849-1 Uyarınca | 3 |
|---|---|
| Yüksek Boyutlandırma ISO 13849-2 Uyarınca Gerekli | Evet |
| Emniyetli Cihaz Türü IEC 61508-2 Uyarınca | A tipi |
|---|
| IP Koruma Türü Ön Tarafta IEC 60529 Uyarınca | İP20 |
|---|---|
| Temas Koruması Ön Tarafta IEC 60529 Uyarınca | Önden dikey dokunma durumunda parmak korumalı |
| Çevresel Ürün Açıklaması | |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Üretim Esnasında | 1.15 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / İ̇şletim Sırasında | 48.2 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Kullanım Ömrü Uyarınca | 0.139 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Toplam | 49.2 kg |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | SIRIUS 3RH2 contactor relays, 4- and 8-pole Ürün ailesi |
| EAN | 4011209786622 |
| UPC | 662643903379 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85364900 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 41A |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | LBO----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 61,5 x 50,00 x 77,5 mm |
| Net Ağırlık | 0,233 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.10.2009 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | 03e5fb67-07ed-4c1e-89e1-7f07bf4db26c |
| Ürün Kodu | 5331 |
|---|---|
| Katalog Kodu | CC-IC10 |
| Group Code | R711 |
| Menşei Ülke | Almanya |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-10-01 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-10-01 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-10-01 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-10-01 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-10-01 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-10-01 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-10-01 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-10-01 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-10-01 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-10-01 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-10-01 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-10-01 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-10-01 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-10-01 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC000196 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC000196 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC000196 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC000196 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC000196 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC000196 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC000196 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC000196 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 4755 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 4755 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-15-29 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-15-29 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..