.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Grubu | LUL |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Haberleşme modülü |
| Ürün Uyumluluğu | LUCL LUCC LUCB LUCM LUCA LUCD |
| Cihaz Uygulaması | Haberleşme |
| Seri Uyumluluğu | TeSys TeSys U LUB tek yönlü güç kaidesi TeSys TeSys U LU2B enversör güç kaidesi |
| Main Function Available | Haberleşme modülü |
|---|---|
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| Montaj Konumu | Ön taraf |
| Fiziksel Arayüz | RS485 çoklu priz |
| Veriyolu Tipi | Modbus |
| Kablo Konnektör Tipi | RJ45 ön panel |
| Haberleşme Port Protokolü | Modbus RTU |
| Adresleme | 0...31 |
| Iletim Hızı | 19200 bit/s |
| Dönüş Süresi | 30 ms |
| Girişlerin Sayısı | 2 |
| Lojik Giriş | Pozitif -de 24 V DC - 7 mA |
| Yanıt Süresi | 10 ms +/- 30 % 0 durumuna değişim 10 ms +/- 30 % 1 durumuna değişim |
| Giriş Tipi | Dirençli |
| Çıkışların Sayısı | 2 yolverici-kontrolör bobinli çalışma için 1 |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24 V DC |
| Çıkış Akımı | <= 500 mA |
| Koruma Tipi | GG sigorta 1 A |
| Anahtarlama Akım Kapasitesi | 0,5 mA -de 24 V |
| Yerel Sinyalleme | 3 LED ön panel |
| Bağlantı Aralığı | 3,81 mm |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 0,14…1 mm²esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 0,14…1 mm²sert kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 0,25…0,5 mm²esnek ile Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 0,25…1 mm²esnek ile Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 0,14…0,5 mm²sert kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 0,14…0,75 mm²esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 0,25…0,34 mm²esnek ile Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 0,5 mm²esnek ile |
| Ilişkili Kablo Tipi | AWG 26...AWG 16 |
| Sıkma Torku | 0,2…0,25 N.m2,5 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,08 kg |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…55 °C |
|---|---|
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 4,9 cm x 11,3 cm x 4,9 cm, 85,0 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 35 Adet, 15,0 cm x 30,0 cm x 40,0 cm, 3,293 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..