.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Harici güç kaynağı modülü |
|---|---|
| Cihaz Uygulaması | Güç kaynağı |
| Seri Uyumluluğu | Masterpact MasterPact MTZ Masterpact Masterpact NT Masterpact Masterpact NW Compact Compact NSX Compact ComPact NSX DC Compact ComPact NS630b...1600 Compact ComPact NS1600b...3200 PowerPact PowerPact H PowerPact PowerPact J PowerPact PowerPact L PowerPact PowerPact P PowerPact PowerPact R |
| Aksesuar / Ayrı Parça Tipi | Kontrol birimleri aksesuarları Açma birimi aksesuarları |
| Açma Birimi Adı | Micrologic |
|---|---|
| Güç Besleme Tipi | Düzenlenmiş anahtar modu |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 200...240 V AC 50/60 Hz tolerans: +10 % -15 % |
| Giriş Gerilimi Limitleri | 170...264 V AC -de 47,5…63 Hz |
| Çıkış Gerilimi | 24 V DC +/-5 % |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | IV conforming to IEC 62477-1 III conforming to UL 61010-1 |
| Güç Besleme Çıkış Akımı | 1 A |
| W Cinsinden Nominal Güç | 24 W |
| Çıkış Koruma Tipi | Aşırı yüke karşı, protection technology: manual reset Aşırı gerilime karşı, protection technology: 30...32 V, manuel sıfırlama Kısa devrelere karşı, protection technology: manual reset Termal, protection technology: otomatik sıfırlama |
| Kalkış Akımı | 20 A 2 ms |
| Verimlilik | 85 % |
| W Cinsinden Güç Dağılımı | 4,2 W |
| Tutma Süresi | >= 20 ms 200...240 V AC |
| Izin Verilebilir Geçici Akım Güçlendirmesi | 1.5 A (200 ms) |
| Bağlantılar - Terminaller | Vidalı tip terminaller, connection capacity: 2 x 0,2...2 x 1,5 mm² AWG 24...AWG 16 Vidalı tip terminaller, connection capacity: 1 x 0.2...1 x 4 mm² AWG 24...AWG 12 |
| Montaj Desteği | 35 x 7,5 mm simetrik DIN rayı |
| Çalışma Konumu | Yatay |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m |
| Testin Adı | Elektrostati deşarjlar conforming to EN/IEC 61000-4-2 Iletimli elektromanyetik alan conforming to EN/IEC 61000-4-6 Manyetik alan conforming to EN 61000-4-8 Birincil kesinti conforming to IEC 61000-4-11 Yayılmalı elektromanyetik alan conforming to EN/IEC 61000-4-3 Hızlı geçici conforming to IEC 61000-4-4 Kesinti conforming to EN/IEC 61000-4-5 Yayılmalı emisyonlar conforming to EN 61000-6-3 Güç hattı üzerinde iletimli emisyonlar conforming to EN 61000-6-3 |
| Durum Led'i | 1 LED (yeşil) çıkış gerilimi |
| Yükseklik | 90 mm |
| Genişlik | 108 mm |
| Derinlik | 67,5 mm |
| Standartlar | UL 61010-1 IEC 62477-1 |
|---|---|
| İşaretleme | EAC CE UL |
| Çevresel Özellik | EMC conforming to EN/IEC 61000-6-2 EMC conforming to EN/IEC 61000-6-3 Güvenlik conforming to IEC 62477-1 Güvenlik conforming to SELV |
| Ip Koruma Derecesi | IP4X 'e uygunEN/IEC 60529 (ön yüz) IP2X 'e uygunEN/IEC 60529 (connection terminals) IP3x 'e uygunEN/IEC 60529 (muhafaza) |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -50…85 °C |
| Bağıl Nem | 0…95 % çalışma sırasında 0…95 % depolama sırasında |
| Dielektrik Gücü | 3000 V giriş ve topraklama arasında 3000 V giriş ve çıkış arasında 1500 V çıkış ve topraklama arasında |
| Uyumluluk Kodu | CB_EXTERNAL_POWERSUPPLY |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 7,500 cm x 11,100 cm x 12,700 cm, 369,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 23 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 9,110 kg |
| Package 3 | P12, 552 Adet, 105,000 cm x 80,000 cm x 120,000 cm, 218,240 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..