.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Range | TeSys |
|---|---|
| Product Name | TeSys VARIO |
| Device Short Name | VCF |
| Product Type | Acil durdurma yük ayırıcısı |
| Device Composition | Anahtar Kol |
|---|---|
| Mounting Support | Kol: kapı Anahtar: kapı |
| Mounting Method | 4 vidayla için kol |
| Performance Level | Yüksek performans |
| Number Of Poles | 3P |
| Contact Type And Composition | 3 NA |
| [ue] Iec Rated Operational Voltage | 690 V AC 50/60 Hz |
| Iec Rated Operational Power In W | 11 kW -de 500 V (AC-23A) 11 kW -de 690 V (AC-3) 15 kW -de 690 V (AC-23A) 4 kW -de 230...240 V (AC-3) 5,5 kW -de 400...415 V (AC-3) 7,5 kW -de 500 V (AC-3) 5,5 kW -de 230...240 V (AC-23A) 7,5 kW -de 400...415 V (AC-23A) |
| [ie] Rated Operational Current | 14,5 A AC-23 Ue: 400 V |
| [ith] Conventional Free Air Thermal Current | 25 A |
| [ithe] Conventional Enclosed Thermal Current | 20 A |
| Making Capacity ( I Rms) | 250 A -de 400 V AC-21A 250 A -de 400 V AC-22A 250 A -de 400 V AC-23A |
| Breaking Capacity | 200 A -de 400 V (AC-21A) 200 A -de 400 V (AC-22A) 200 A -de 400 V (AC-23A) |
| Rated Conditional Short Circuit Current | 10 kA -de 400 V - ilgili sigorta 25 A AM 10 kA -de 400 V - ilgili sigorta 25 A GG |
| [icm] Rated Short Circuit Making Capacity | 1 kA -de 400 V Itepe'de |
| [icw] Rated Short Time Withstand Current | 300 A -de 400 V 1 s |
| [uimp] Rated Impulse Withstand Voltage | 8 kV |
| Suitability For Isolation | Evet |
| Network Type | AC DC |
| Intermittent Duty Class | 30 |
| Control Type | Döner kol |
| Rotary Handle Mounting Style | Doğrudan |
| Handle Color | Kırmızı |
| Handle Front Plate Color | Sarı |
| Rotary Handle Padlocking | 1 ila 3 asmalı kilit 4…8 mm |
| Marking | 0 - 1 |
| Mechanical Durability | 100000 cycles |
| Electrical Durability | 100000 cycles AC-21 30000 cycles DC-1...5 |
| Iec Terminal Connection | Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri kablo 10 mm² - kablo sertligi: katı Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri kablo 6 mm² - kablo sertligi: esnek - Kablo uçlu |
| Tightening Torque | Güç devresi: 2,1 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri |
| Base Dimension | 60 x 60 mm |
| Height | 74 mm |
| Width | 60 mm |
| Product Weight | 0,25 kg |
| Standards | IEC 60947-3 |
|---|---|
| Product Certifications | CSA CCC GL UL UKCA |
| Degree Of Protection | IP20 conforming to IEC 60529 IP65 |
| Protective Treatment | TC |
| Mechanical Robustness | Titreşimler 10...150 Hz (1 gn) 'e uygunIEC 60068-2-6 Şoklar 11 ms (30 Gn) 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Ambient Air Temperature For Operation | -20…50 °C |
| Fire Resistance | 960 °C 'e uygunIEC 60695-2-1 |
| Compatibility Code | Ana yük ayırıcı |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 8,000 cm x 8,500 cm x 12,000 cm, 219,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 24 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 5,669 kg |
| Package 3 | P06, 192 Adet, 75,000 cm x 80,000 cm x 60,000 cm, 53,352 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..