.png)
Tükendi
Gelince Haber VerPT 78730 11 Pın Ray Tipi Soket Vidalı Bağlantı ( 3 C/O Pt Röle İçin ), endüstriyel otomasyon ve kontrol uygulamalarında güvenilir kullanım sağlamak üzere tasarlanmıştır.
Ürün yapısı; 3C/O kontak yapısı, 11 pin bağlantı yapısı ile çeşitli pano ve kontrol uygulamalarında uyumlu kullanım sunar.
| Anahtarlama Kontakları | 3 CO |
|---|---|
| Aksesuar | Soket |
| Genişlik | 27 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 73,5 mm |
| Ağırlık | 0,05 kg |
| Minimum Ortam Sıcaklığı | -45 °C |
|---|---|
| Maksimum Ortam Sıcaklığı | 70 °C |
| Paketleme Birimi | 1 Adet, 50 Adet |
|---|
| EAN Kodu | 9004840228878 |
|---|---|
| Ürün Ailesi | PT |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..