.png)
Tükendi
Gelince Haber VerPT 78740 14 Pın Ray Tipi Soket Vidalı Bağlantı ( 2-4 C/O Pt Röle İçin ), endüstriyel otomasyon ve kontrol uygulamalarında güvenilir kullanım sağlamak üzere tasarlanmıştır.
Ürün yapısı; 4C/O kontak yapısı, 14 pin bağlantı yapısı ile çeşitli pano ve kontrol uygulamalarında uyumlu kullanım sunar.
| Üretici | Schrack Technik GmbH |
|---|
| Kontak Akımı | 10 A |
|---|
| Tek Damar İletken Kesiti | 0.5 – 2.5 mm² |
|---|---|
| Esnek İletken Kesiti | 0.5 – 2.5 mm² |
| Yüksüklü Esnek İletken | 0.5 – 2.5 mm² |
| Genişlik | 27.2 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 77.5 mm |
| Ağırlık | 0.05 kg |
| Minimum Ortam Sıcaklığı | -40 °C |
|---|---|
| Maksimum Ortam Sıcaklığı | 85 °C |
| Uyumlu Aksesuar | Soket |
|---|
| Paketleme Birimleri | 1 Adet, 10 Adet, 200 Adet |
|---|
| EAN Kodu | 9004840855166 |
|---|---|
| Ürün Ailesi | PT, RS |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..