.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony Kontrol Röleleri |
|---|---|
| Röle Tipi | Seviye kontrol rölesi |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Seviye kontrol rölesi |
| Röle Adı | RM22L |
| Röle Tarafından Izlenen Parametreler | Dirençli problar ile algılama |
| Time Delay | Ayarlanabilir 0.1...30 s, tam ölçek değerinin +/- %10'u Tt- time delay upon fault |
| Va Cinsinden Anahtarlama Kapasitesi | 2000 VA |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 10 mA -de 5 V DC |
| Maksimum Anahtarlama Akımı | 8 A AC |
| Kullanım Kategorisi | AC-15 'e uygunIEC 60947-5-1 DC-13 'e uygunIEC 60947-5-1 AC-1 'e uygunIEC 60947-4-1 DC-1 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | 2 K/A |
| Maksimum Anahtarlama Gerilimi | 250 V AC |
|---|---|
| [un] Rated Nominal Voltage | 24...240 V AC/DC 50/60 Hz non self-powered |
| Besleme Gerilimi Limitleri | 20,4…264 V AC/DC |
| Power Consumption | 1,5 W DC |
| Çıkış Kontakları | 2 K/A |
| Nominal Çıkış Akımı | 8 A |
| Delay At Power Up | 2,5 s 0,6 s |
| Maksimum Elektrot Gerilimi | 12 V AC |
| Maksimum Elektrot Akımı | 1 mA |
| Tekrarlama Doğruluğu | +/- 2 % için zaman gecikmesi |
| Ölçüm Hatası | Tüm serinin < % 1 üzerinde gerilim değişimi ile % 0,05/°C sıcaklık değişimi ile |
| Aygıtlar Arasında Maksimum Kablo Mesafesi | 100 m arasinda prob ve gecikme |
| Hassasiyet Skalası | 0.25...5 kOhm LS (Düşük Hassasiyet) 5...100 kOhm St (Standart Hassasiyet) 50...1000 kOhm HS (Yüksek Hassasiyet) |
| Hassasiyet Ayarı | 5…100 % |
| Sensörler Için Maksimum Besleme Akımı | 1 mA |
| Kablo Kapasitansı | 1 nF -de HS (Yüksek Hassasiyet) için prob kablosu 2,2 nF -de St (Standart Hassasiyet) için prob kablosu 4,7 nF -de LS (Düşük Hassasiyet) için prob kablosu |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III conforming to IEC 60664-1 |
| Yalıtım | Besleme ve ölçüm arasında |
| Bağlantılar - Terminaller | Vidalı terminaller, 2 x 0,5...2 x 2,5 mm² (AWG 20...AWG 14) katı kablo uçsuz Vidalı terminaller, 2 x 0,2...2 x 1,5 mm² (AWG 24...AWG 16) esnek Kablo uçlu Vidalı terminaller, 1 x 0,5...1 x 3,3 mm² (AWG 20...AWG 12) katı kablo uçsuz Vidalı terminaller, 1 x 0,2...1 x 2,5 mm² (AWG 24...AWG 14) esnek Kablo uçlu |
| Sıkma Torku | 0,6…1 N.m 'e uygunIEC 60947-1 |
| Muhafaza Malzemesi | Polikarbonat |
| Montaj Desteği | 35 mm DIN rayı 'e uygunIEC 60715 |
| Montaj Konumu | Herhangi bir konum |
| Elektrik Dayanıklılığı | 100000 cycles |
| Mekanik Dayanıklılık | 10000000 cycles |
| Kontak Malzemesi | Kadmiyumsuz |
| Ölçüm Aralığı | 0.25...1000 kOhm |
| Güvenlik Güvenilirlik Verisi | MTTFd = 182,6 yıl B10d = 170000 |
| Genişlik | 22,5 mm |
| Kontrol Tipi | With test button |
| Ürün Ağırlığı | 0,11 kg |
| Mikro Kırılmalara Bağışıklık | 100 ms DC 90 ms AC |
|---|---|
| Elektromanyetik Uyumluluk | Konut, ticari ve hafif endüstriyel ortamlar için bağışıklık conforming to IEC 61000-6-1 Endüstriyel ortamlara bağışıklık conforming to IEC 61000-6-2 Konut, ticari ve hafif endüstriyel ortamlar için emisyon standardı conforming to IEC 61000-6-3 Endüstriyel ortamlar için emisyon standardı conforming to IEC 61000-6-4 Elektrostatik deşarj - test level: 6 kV seviye 3 (kontak deşarjı) conforming to IEC 61000-4-2 Elektrostatik deşarj - test level: 8 kV seviye 3 (hava deşarjı) conforming to IEC 61000-4-2 Yayılmalı, radyo frekansı elektromanyetik alan bağışıklık testi - test level: 10 V/m seviye 3 conforming to IEC 61000-4-3 Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi - test level: 4 kV seviye 4 (doğrudan) conforming to IEC 61000-4-4 Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi - test level: 2 kV seviye 4 (kapasitif kaplin) conforming to IEC 61000-4-4 Kesinti bağışıklık testi - test level: 4 kV seviye 4 (ortak mod) conforming to IEC 61000-4-5 Kesinti bağışıklık testi - test level: 2 kV seviye 4 (diferansiyel mod) conforming to IEC 61000-4-5 Iletimli ve yayılmalı emisyonlar sınıf B grup 1 conforming to CISPR 11 Iletimli ve yayılmalı emisyonlar sınıf B conforming to CISPR 22 |
| Standartlar | IEC 60255-1 |
| Ürün Sertifikaları | UL RCM CSA GL CCC CE EAC |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Bağıl Nem | 93…97 % -de 25…55 °C 'e uygunIEC 60068-2-30 |
| Titreşim Direnci | 0,075 mm (f= 10…58,1 Hz) devre dışı 'e uygunIEC 60068-2-6 1 gn (f= 10…58,1 Hz) devre dışı 'e uygunIEC 60068-2-6 0,035 mm (f= 58,1…150 Hz) çalışma sırasında 'e uygunIEC 60068-2-6 0,5 gn (f= 58,1…150 Hz) çalışma sırasında 'e uygunIEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 15 gn (süre = 11 ms) için devre dışı 'e uygunIEC 60068-2-27 5 gn (süre = 11 ms) için çalışma sırasında 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 (terminaller) IP40 'e uygunIEC 60529 (muhafaza) IP50 'e uygunIEC 60529 (ön panel) |
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60664-1 |
| Dielektrik Test Gerilimi | 2,5 kV AC 50 Hz, 1 dk 'e uygunIEC 60255-27 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 2,6 cm x 8,2 cm x 9,5 cm, 122,0 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 40 Adet, 15,0 cm x 30,0 cm x 40,0 cm, 5,492 kg |
| Package 3 | P06, 640 Adet, 60,0 cm x 80,0 cm x 60,0 cm, 95,14 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..