.png)
Tükendi
Gelince Haber VerSentron Silindirik Sigorta Tutucusu 14x51 Mm 1 Kutuplu İ̇n: 50 A Un Ac: 690 V
| Ürün Marka Adı | SENTRON |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Silindirik sigorta tutucusu |
| Kutup Sayısı | 1 |
|---|---|
| Sigorta Elemanı Ebadı | 14x51 mm |
| İ̇şletim Gerilimi | |
|---|---|
| Ac'de Anma Değeri | 690 V |
| IP Koruma Türü | İP20 |
| Yükseklik | 90 mm |
|---|---|
| Genişlik | 27 mm |
| Derinlik | 70 mm |
| MB Başına Net Ağırlık | 116 g |
| Referans İ̇şareti IEC 81346-2:2009 Uyarınca | F |
|---|
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | Cylindrical Fuse Links and Cylindrical Fuse Holders Ürün ailesi |
| EAN | 4001869208756 |
| UPC | 754554782102 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85369095 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 52H |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | L-P----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 98,00 x 85,00 x 30,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,116 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.01.2006 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | yok |
| Ürün Kodu | 5539 |
|---|---|
| Katalog Kodu | LV10.1 |
| Group Code | P310 |
| Menşei Ülke | Slovakya |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-14-21-21 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-14-21-21 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-14-21-21 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-14-21-21 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-14-21-21 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-14-21-21 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-14-21-21 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-14-21-21 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-14-21-21 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-14-21-21 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-14-21-21 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-14-21-21 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC002705 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC002705 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC002705 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC002705 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC002705 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC002705 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC002705 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC002705 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 4974 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 4974 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-16-24 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-16-24 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..