.png)
Tükendi
Gelince Haber VerKondansatör Kontaktörü AC-6B 75 Kvar / 400 V 3 Kutuplu AC 230 V 50 Hz Yardımcı Kontaklar: 1 No + 1 Nc Vida Tipi Klemens Ebat: S2
| Ürün Marka Adı | SIRIUS |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Kondansatör kontaktörleri |
| Ürün Tipi Tanımı | 3RT26 |
| Koruyucu Ebadı | S2 |
|---|---|
| Ürün İ̇lavesi Yardιmcι Anahtar | Evet |
| Güç Kaybı [w] Akım Anma Değerinde | |
| Ac'de Sıcak İ̇şletim Durumunda Kutup Başına | 3,8 W |
| Yük Akım Parçasız Tipik | 6 W |
| Güç Kaybı Hesaplaması Türü Akıma Bağlı | Kare |
| İ̇zolasyon Gerilimi | |
| Ana Akım Devresinin Kirlilik Derecesi 3’te Anma Değeri | 690 V |
| Yardımcı Akım Devresinin Kirlilik Derecesi 3’te Anma Değeri | 690 V |
| Şok Gerilim Mukavemeti | |
| Ana Akım Devresinin Anma Değeri | 6 kV |
| Yardımcı Akım Devresinin Anma Değeri | 6 kV |
| Güvenli Ayırma İ̇çin İ̇zin Verilen Maksimum Gerilim Bobin Ve Ana Kontaklar Arasında En 60947-1 Uyarınca | 400 V |
| Şok Mukavemeti Dikdörtgen Darbede | |
| Ac'de | 6,8 g / 5 msan, 4 g / 10 msan |
| Şok Mukavemeti Sinüs Darbesinde | |
| Ac'de | 10,6 g / 5 msan, 6,2 g / 10 msan |
| Mekanik Kullanım Süresi (işletim Çevrimleri) | |
| Yardımcı Anahtar Bloklu Kontaktör Tipik | 3 000 000 |
| Elektrikli İ̇şletim Süresi (işletim Çevrimleri) | 150 000 |
| Referans İ̇şareti IEC 81346-2:2009 Uyarınca | Q |
| RoHS Yönetmeliği (tarih) | 05/01/2014 |
| MB Başına Net Ağırlık | 1,058 kg |
| Kurulum Yüksekliği Nn Üzerinde Yükseklikte Maksimum | 2 000 m |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı | |
| İ̇şletim Sırasında | 25 ... +60 °C |
| Depolama Sırasında | 55 ... +80 °C |
| Bağıl Nem Minimum | 10 % |
| Bağıl Nem 55 ℃'de IEC 60068-2-30 Uyarınca Maksimum | 95 % |
| Kutup Sayısı Ana Devre İ̇çin | 3 |
|---|---|
| Kapayıcı Sayısı Ana Kontaklar İ̇çin | 3 |
| Açıcı Sayısı Ana Kontaklar İ̇çin | 0 |
| İ̇şletim Akımı AC-6B'DE 690 V'ta 60 °c Ortam Sıcaklığında Anma Değeri | 108 A |
| Reaktif Güç AC-6B'DE | |
| 230 V'ta 50/60 Hz'de 60 °c Ortam Sıcaklığında Anma Değeri | 14 ... 43 kvar |
| 400 V'ta 50/60 Hz'de 60 °c Ortam Sıcaklığında Anma Değeri | 25 ... 75 kvar |
| 500 V'ta 50/60 Hz'de 60 °c Ortam Sıcaklığında Anma Değeri | 31 ... 94 kvar |
| 690 V'ta 50/60 Hz'de 60 °c Ortam Sıcaklığında Anma Değeri | 43 ... 129 kvar |
| Yük Boşaltma Frekansı | |
| Ac'de | 500 1/h |
| Anahtarlama Frekansı AC-6B'DE | |
| 230 V'ta Maksimum | 100 1/h |
| 240 V'ta Maksimum | 100 1/h |
| 400 V'ta Maksimum | 100 1/h |
| 480 V'ta Maksimum | 50 1/h |
| 500 V'ta Maksimum | 45 1/h |
| 600 V'ta Maksimum | 32 1/h |
| 690 V'ta Maksimum | 25 1/h |
| Gerilim Türü | AC |
|---|---|
| Gerilim Türü Kontrol Besleme Gerilimi | AC |
| Kontrol Besleme Gerilimi Ac'de | |
| 50 Hz'de Anma Değeri | 230 V |
| Kontrol Besleme Gerilimi Frekansı | |
| 1 Anma Değeri | 50 Hz |
| Çalışma Alanı Faktörü Kontrol Gerilimi Anma Değeri Solenoid Ac'de | |
| 50 Hz'de | 0,8 ... 1,1 |
| Kapanma Görünür Gücü Solenoid Ac'de | 190 VA |
| Güç Faktörü Endüktif Bobin Kapanma Gücünde | 0,72 |
| Tutma Görünür Gücü Solenoid Ac'de | 16 VA |
| Güç Faktörü Endüktif Bobin Tutma Gücünde | 0,37 |
| Kapanış Gecikmesi | |
| Ac'de | 10 ... 80 ms |
| Açılış Gecikmesi | |
| Ac'de | 10 ... 18 ms |
| Elektrik Arkı Süresi | 10 ... 20 ms |
| Aktivasyon Modeli Anahtar Tahriki | Standart A1 - A2 |
| Açıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 1 |
|---|---|
| Takılabilir | 1 |
| Gecikmesiz Anahtarlama | 1 |
| Kapayıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 1 |
| İ̇şletim Akımı Yardımcı Kontaklar AC-12'DE Maksimum | 10 A |
| İ̇şletim Akımı Yardımcı Kontaklar AC-15'TE | |
| 230 V'ta | 6 A |
| 400 V'ta | 3 A |
| 690 V'ta | 0 A |
| İ̇şletim Akımı Yardımcı Kontaklar DC-13'TE | |
| 24 V'ta | 6 A |
| 60 V'ta | 2 A |
| 110 V'ta | 1 A |
| 125 V'ta | 0,9 A |
| 220 V'ta | 0,3 A |
| Kontak Güvenilirliği Yardımcı Kontaklar | 0,00000001 |
| Kontak Yük Kapasitesi Yardımcı Kontaklar UL Uyarınca | A600 / Q600 |
|---|
| Minyatür Devre Kesici Modeli Yardımcı Devrenin Kısa Devre Korunması İ̇çin 230 V'a Kadar | C karakteristiği: 10 A; 0,4 kA |
|---|---|
| Sigorta Elemanı Modeli | |
| Ana Devrenin Kısa Devreye Karşı Korunması İ̇çin Düzenleme Türü 1’de Gerekli | GG: 200 A (690 V, 50 kA) |
| Yardımcı Anahtar Kısa Devre Koruması İ̇çin Gerekli | GG: 10 A (690 V, 1 kA) |
| Montaj Konumu | Dikey montaj yüzeyinde +/-180° döndürülebilir, dikey montaj yüzeyinde +/- 22,5° öne ve arkaya eğilebilir. |
|---|---|
| Sabitleme Türü | DIN EN 50022 uyarınca 35 mm'lik üst geçmeli raya vidalı ve sustalı sabitleme |
| Yükseklik | 114 mm |
| Genişlik | 65 mm |
| Derinlik | 130 mm |
| Uyulması Gereken Mesafe | |
| Sıralı Montajda Yanlarda | 10 mm |
| Topraklanmış Parçalara Yanlarda | 10 mm |
| Elektrik Bağlantısı Modeli | |
|---|---|
| Ana Devre İ̇çin | Vida bağlantısı |
| Yardımcı Ve Kontrol Devreleri İ̇çin | Vida bağlantısı |
| Kontaktörde Yardımcı Kontaklar İ̇çin | Vida bağlantısı |
| Solenoid | Vida bağlantısı |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Türü Ana Kontaklar İ̇çin | |
| Tek Telli | 2x (1 ... 16 mm²) |
| Çok Telli | 2x (10 ... 35 mm²), 1x (10 ... 50 mm²) |
| Tek Telli Veya Çok Telli | 2x (1 ... 35 mm²), 1x (1 ... 50 mm²) |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 2x (1 ... 25 mm²), 1x (1 ... 35 mm²) |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Türü | |
| Yardımcı Kontaklar İ̇çin | |
| Tek Telli | 2x (0,5 ... 1,5 mm²), 2x (0,75 ... 2,5 mm²), 2x 4 mm² |
| Tek Telli Veya Çok Telli | 2x (0,5 ... 1,5 mm²), 2x (0,75 ... 2,5 mm²), 2x 4 mm² |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 2x (0,5 ... 1,5 mm²), 2x (0,75 ... 2,5 mm²) |
| AWG Hatlarında Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 2x (20 ... 16), 2x (18 ... 14), 2x 12 |
| Bağlanabilir Asgari Kesit Türü Ana Kontaklar İ̇çin AC-6B'DE | |
| 40 °c'de | 1x 50 mm² |
| 60 °c'de | 2x 35 mm² |
| AWG Numarası Kodlanmış Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Ana Kontaklar İ̇çin | 18 ... 0 |
| Ürün Fonksiyonu | |
|---|---|
| IEC 60947-4-1 Uaryınca Aynalı Kontak | Hayir |
| IEC 60947-5-1 Uyarınca Pozitif Kılavuzlamalı | Hayir |
| IP Koruma Türü Ön Tarafta IEC 60529 Uyarınca | İP20 |
|---|---|
| Temas Koruması Ön Tarafta IEC 60529 Uyarınca | Önden dikey dokunma durumunda parmak korumalı |
| Çevresel Ürün Açıklaması | |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Üretim Esnasında | 2.47 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / İ̇şletim Sırasında | 104 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Kullanım Ömrü Uyarınca | 0.226 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Toplam | 106 kg |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | SIRIUS 3RT26 contactors for capacitive loads (AC-6b), 3-pole Ürün ailesi |
| EAN | 4011209953437 |
| UPC | 804766160707 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85364900 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 41B |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | LCO----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N_CNDU |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 15 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 144,00 x 123,00 x 88,00 mm |
| Net Ağırlık | 1,058 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Tehlikeli Madde Raporu Tehlikeli mallar |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.05.2014 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | yok |
| Ürün Kodu | 5338 |
|---|---|
| Katalog Kodu | CC-IC10 |
| Group Code | R711 |
| Menşei Ülke | Almanya |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-10-06 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-10-06 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-10-06 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-10-06 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-10-06 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-10-06 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-10-06 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-10-06 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-10-06 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-10-06 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-10-06 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-10-06 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-10-06 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-10-06 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC001079 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC001079 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC001079 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC001079 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC001079 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC001079 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC001079 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC001079 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 4764 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 4764 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-15-29 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-15-29 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..