.png)
Tükendi
Gelince Haber VerTekil Kurulum Taşıyıcısı 3ru21/3rb30/3rb31/3rr2 İ̇çin Ebat S00 Tekil Kurulum Ana Akım Devresi: Cıvata Yardımcı Akım Devresi : --
| Ürün Marka Adı | SIRIUS |
|---|---|
| Ürün Kategorisi | Bağlantı taşıyıcısı |
| Ürün Tanımı | Tek başına montaj taşıyıcı birimi |
| Ürün Tipi Tanımı | 3RU29 |
| Aşırı Akım Rölesi Ebadı | S00 |
|---|---|
| IP Koruma Türü Ön Tarafta | |
| IEC 60529 Uyarınca | İP20 |
| RoHS Yönetmeliği (tarih) | 10/01/2009 |
| MB Başına Net Ağırlık | 61 g |
| Ortam Sıcaklığı | |
|---|---|
| İ̇şletim Sırasında | 20 ... +70 °C |
| Depolama Sırasında | 50 ... +80 °C |
| IP Koruma Türü Ön Tarafta IEC 60529 Uyarınca | İP20 |
|---|---|
| Temas Koruması Ön Tarafta IEC 60529 Uyarınca | Önden dikey dokunma durumunda parmak korumalı |
| Sabitleme Türü | 35 mm'lik üstten geçmeli raya vidalı ve tırnaklı sabitleme |
|---|---|
| Yükseklik | 89 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Derinlik | 75 mm |
| Elektrik Bağlantısı Modeli | |
|---|---|
| Ana Devre İ̇çin | Vida bağlantısı |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Türü | |
| Ana Kontaklar İ̇çin | |
| Tek Telli | 1x (0,5 ... 4 mm²) |
| Çok Telli | 1x (0,5 ... 4 mm²) |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 0,5 ... 2,5 mm² |
| AWG Hatlarında Ana Kontaklar İ̇çin | 1x (20 ... 12) |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | Accessories Ürün ailesi |
| EAN | 4011209781917 |
| UPC | 662643919578 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85369095 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 41F |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 104,00 x 49,00 x 91,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,061 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.10.2009 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | yok |
| Ürün Kodu | 5349 |
|---|---|
| Katalog Kodu | CC-IC10 |
| Group Code | R711 |
| Menşei Ülke | Almanya |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-13-92 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-13-92 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-92-01 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-92-01 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-92-01 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-92-01 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-13-92 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-13-92 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC002498 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC002498 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC002498 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC002498 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC002498 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC002498 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC002498 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC002498 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-23-30 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-23-30 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..