.png)
Tükendi
Gelince Haber VerLed Modülü Entegre Led'li Ac/dc 24V Beyaz Vida Tipi Klemens Ön Panele Montaj İ̇çin Minimum Sipariş Miktarı 5 Veya Onun Katı
| Ürün Marka Adı | SIRIUS ACT |
|---|---|
| Ürün Tanımı | LED modülü |
| Ürün Tipi Tanımı | 3SU1 |
| Ürün Bileşeni | |
|---|---|
| Diyot | Evet |
| Lambalı Transformatör | Hayir |
| Aydınlatma Aracı | Evet |
| Seri Direnç | Hayir |
| İ̇zolasyon Gerilimi Anma Değeri | 320 V |
| Kirlilik Derecesi | 3 |
| Gerilim Türü İ̇şletim Gerilimi | AC/DC |
| Çalıştırmak İ̇çin | AC/DC |
| Şok Gerilim Mukavemeti Anma Değeri | 4 kV |
| Tüketilen Akım Maksimum | 25 mA |
| IP Koruma Türü | |
| Muhafaza | İP40 |
| Bağlantι Terminali | İP20 |
| Şok Mukavemeti | |
| IEC 60068-2-27 Uyarınca | Yarım sinüs dalgası 15 g / 11 ms |
| Demiryolu Uygulamaları İ̇çin En 61373 Uyarınca | Kategori 1, sınıf B |
| Titreşime Dayanıklılık | |
| IEC 60068-2-6 Uyarınca | 10 ... 500 Hz: 5 g |
| İ̇şletim Süresi Tipik | 100 000 h |
| Referans İ̇şareti IEC 81346-2:2009 Uyarınca | P |
| RoHS Yönetmeliği (tarih) | 10/01/2014 |
| Svhc Substance Name | Lead monoxide (lead oxide) CAS-No. 1317-36-8 2-methyl-1-(4-methylthiophenyl)-2-morpholinopropan-1-one CAS-No. 71868-10-5 |
| MB Başına Net Ağırlık | 7,5 g |
| İ̇şletim Gerilimi 1 | |
| Ac'de | |
| 50 Hz'de Anma Değeri | 24 V |
| 60 Hz'de Anma Değeri | 24 V |
| Dc'de Anma Değeri | 24 V |
| Bağıl Pozitif Tolerans İ̇şletim Gerilimi | 20 % |
| Bağıl Negatif Tolerans İ̇şletim Gerilimi | 20 % |
| Çalıştırma Akımı Maksimum | 2 A |
|---|
| Elektrik Bağlantısı Modeli | Vida tipi klemens |
|---|---|
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Türü | |
| Tek Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 2x (0,5 ... 0,75 mm²) |
| Tek Telli Kablo Uç İ̇şlemesiz | 2x (1,0 ... 1,5 mm²) |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 2x (0,5 ... 1,5 mm²) |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemesiz | 2x (1,0 ... 1,5 mm²) |
| AWG Hatlarında | 2x (18 ... 14) |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 0,5 ... 1,5 mm² |
| Sıkma Torku Vida Bağlantısında | 0,8 ... 0,9 N·m |
| Aydınlatma Aracı Türü | LED |
|---|---|
| Renk Aydınlatma Aracı | Beyaz |
| İşık Gücü | 900 ... 1 400 mcd |
| Uygunluk Belgesi | |
|---|---|
| Atex | Hayir |
| İ̇ecex | Hayir |
| Ortam Sıcaklığı | |
|---|---|
| İ̇şletim Sırasında | 25 ... +70 °C |
| Depolama Sırasında | 40 ... +80 °C |
| Çevre Kategorisi İ̇şletim Sırasında IEC 60721 Uyarınca | 3M6, 3S2, 3B2, 3C3, 3K6 (% 10 ... 95 bağıl nemde, işletim esnasında yoğuşmaya izin verilmez) |
| Sabitleme Türü | |
|---|---|
| Modül Ve Aksesuar | Ön plaka tespiti |
| Yükseklik | 33,2 mm |
| Genişlik | 9,8 mm |
| Derinlik | 29,4 mm |
| Çevresel Ürün Açıklaması | |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Üretim Esnasında | 0.566 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / İ̇şletim Sırasında | 0.235 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Kullanım Ömrü Uyarınca | 0.0145 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Toplam | 0.787 kg |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | Modules Ürün ailesi |
| EAN | 4011209943070 |
| UPC | 804766073540 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85318070 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 41J |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | L-O----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 30,00 x 30,00 x 10,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,0075 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 5 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.10.2014 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Lead monoxide (lead oxide) lblREACHCasNo7368 > 0,1 % (w / w) 2-methyl-1-(4-methylthiophenyl)-2-morpholinopropan-1-one lblREACHCasNo8105 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead monoxide (lead oxide) lblREACHCasNo7368 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | 2-methyl-1-(4-methylthiophenyl)-2-morpholinopropan-1-one lblREACHCasNo8105 > 0,1 % (w / w) |
| SCIP Numarası | 5f9b5c1d-23ab-423c-9318-f192f89a7333 |
| Sürdürülebilirlik |
| Ürün Kodu | 5452 |
|---|---|
| Katalog Kodu | CC-IC10 |
| Group Code | R711 |
| Menşei Ülke | Çek Cumhuriyeti |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-12-09 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-12-09 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-12-09 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-12-09 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-12-09 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-12-09 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-12-09 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-12-09 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-12-09 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-12-09 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-12-09 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-12-09 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-12-09 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-12-09 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC000204 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC000204 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC000204 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC000204 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC000204 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC000204 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC000204 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC000204 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 4771 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 4771 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-15-44 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-15-44 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Fatura mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..