.png)
Tükendi
Gelince Haber VerTutucu 4'lü Metal Şununla Birlikte Döner Şalter İ̇çin 4 Şalt Pozisyonu Ve Koordinat Şalteri İ̇çin
| Ürün Marka Adı | SIRIUS ACT |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Tutucu |
| Ürün Modeli | Tutucu, metal için |
| Ürün Tipi Tanımı | 3SU1 |
| Üretici Ürün Numarası | |
| Teslimat Kapsamındaki Tutucu | 3SU1550-0AA10-0AA0 |
| Çalıştırma Elemanı Modeli | 4'lü, modülsüz |
|---|---|
| Kontak Modülü Sayısı | 0 |
| Malzeme Tutucu | Metal |
|---|
| Led Modül Sayısı | 0 |
|---|
| Ürün Fonksiyonu Zorla Açma | Hayir |
|---|---|
| Ürün Bileşeni | |
| Diyot | Hayir |
| Lambalı Transformatör | Hayir |
| Aydınlatma Aracı | Hayir |
| Seri Direnç | Hayir |
| İ̇zolasyon Gerilimi Anma Değeri | 500 V |
| Kirlilik Derecesi | 3 |
| Şok Gerilim Mukavemeti Anma Değeri | 6 kV |
| Şok Mukavemeti | |
| IEC 60068-2-27 Uyarınca | Yarım sinüs dalgası 15 g / 11 ms |
| Demiryolu Uygulamaları İ̇çin En 61373 Uyarınca | Kategori 1, sınıf B |
| Titreşime Dayanıklılık | |
| IEC 60068-2-6 Uyarınca | 10 ... 500 Hz: 5 g |
| Referans İ̇şareti IEC 81346-2:2009 Uyarınca | U |
| RoHS Yönetmeliği (tarih) | 10/01/2014 |
| MB Başına Net Ağırlık | 64 g |
| Açıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 0 |
|---|---|
| Kapayıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 0 |
| Sıkma Torku Tutucudaki Vidalar | 1 ... 1,2 N·m |
|---|---|
| Sıkma Torku | |
| Topraklama İ̇çin | 0,8 ... 1 N·m |
| Ortam Sıcaklığı | |
|---|---|
| İ̇şletim Sırasında | 25 ... +70 °C |
| Depolama Sırasında | 40 ... +80 °C |
| Çevre Kategorisi İ̇şletim Sırasında IEC 60721 Uyarınca | 3M6, 3S2, 3B2, 3C3, 3K6 (% 10 ... 95 bağıl nemde, işletim esnasında yoğuşmaya izin verilmez) |
| Sabitleme Türü | Yok |
|---|---|
| Modül Ve Aksesuar | Ön plaka tespiti |
| Yükseklik | 40 mm |
| Genişlik | 40 mm |
| Form Montaj Deliği | Yuvarlak |
| Montaj Genişliği | 40 mm |
| Montaj Derinliği | 32,1 mm |
| Kalınlık Ön Panel Kullanılabilir | 1 ... 6 mm |
| Çevresel Ürün Açıklaması | |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Üretim Esnasında | 0.625 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / İ̇şletim Sırasında | 0.235 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Kullanım Ömrü Uyarınca | 0.267 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Toplam | 0.593 kg |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | Holders Ürün ailesi |
| EAN | 4011209954274 |
| UPC | 804766244827 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85389099 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 41J |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 99,00 x 78,00 x 35,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,064 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.10.2014 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | yok |
| Sürdürülebilirlik |
| Ürün Kodu | 5452 |
|---|---|
| Katalog Kodu | CC-IC10 |
| Group Code | R711 |
| Menşei Ülke | Çek Cumhuriyeti |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-12-26 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-12-26 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-12-26 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-12-26 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-12-26 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-12-26 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-12-26 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-12-26 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-12-26 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-12-26 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-12-26 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-12-26 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-12-26 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-12-26 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC001020 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC001020 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC001020 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC001020 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC001020 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC001020 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC001020 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC001020 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Fatura mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..