.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony XB4 Harmony XB5 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kontak bloğu |
| Ürün Grubu | ZBE |
| Bölünemez Miktar Başına Satış | 5 |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 |
| Kontak İşlemi | Yavaş kesen |
| Kontak Bloğu Tipi | Tek |
| Kontak Kullanımı | Standart kontaklar |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri, = 1 x 0,22 mm² kablo uçsuz 'e uygunIEC 60947-1 |
| Ürün Ağırlığı | 0,011 kg |
|---|---|
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | 1 NK |
| Pozitif Açıklık | Ile 'e uygunIEC 60947-5-1 ek K |
| Çalışma Hareketi | 1,5 mm (NK değişimi elektrik durumu) 4,3 mm (toplam hareket) |
| Çalışma Gücü | 2 N NK değişimi elektrik durumu |
| Mekanik Dayanıklılık | 10000000 cycles |
| Sıkma Torku | 0,8…1,2 N.m 'e uygunIEC 60947-1 |
| Vida Başının Şekli | Çapraz ile uyumludur pozidriv No 1 tornavida Slotlu ile uyumludur düz Ø 4 mm tornavida Slotlu ile uyumludur düz Ø 5,5 mm tornavida |
| Kontak Malzemesi | Gümüş alaşım (Ag/Ni) |
| Kisa Devre Korumasi | 10 A kartuş sigortası tip gG 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 10 A 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 600 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunIEC 60947-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 60947-1 |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 3 A -de 240 V, AC-15, A600 'e uygunIEC 60947-5-1 6 A -de 120 V, AC-15, A600 'e uygunIEC 60947-5-1 0,1 A -de 600 V, DC-13, Q600 'e uygunIEC 60947-5-1 0,27 A -de 250 V, DC-13, Q600 'e uygunIEC 60947-5-1 0,55 A -de 125 V, DC-13, Q600 'e uygunIEC 60947-5-1 1,2 A -de 600 V, AC-15, A600 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Elektrik Dayanıklılığı | 1000000 cycles, AC-15, 2 A -de 230 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C 1000000 cycles, AC-15, 3 A -de 120 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C 1000000 cycles, AC-15, 4 A -de 24 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C 1000000 cycles, DC-13, 0,2 A -de 110 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C 1000000 cycles, DC-13, 0,5 A -de 24 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C |
| Bloğun Montajı | Ön montaj |
| Elektrik Yapısı Kodu | C1 (miktar <= 9) C2 (miktar <= 7) C3 (miktar <= 6) C4 (miktar <= 4) C5 (miktar <= 5) C6 (miktar <= 3) C7 (miktar <= 4) C8 (miktar <= 2) C9 (miktar <= 3) C12 (miktar <= 6) M1 (miktar <= 6) M2 (miktar <= 4) M3 (miktar <= 4) M5 (miktar <= 2) M6 (miktar <= 2) M7 (miktar <= 6) M8 (miktar <= 4) M9 (miktar <= 2) SF1 (miktar <= 3) SF2 (miktar <= 2) MF1 (miktar <= 2) MF2 (miktar <= 2) C10 (miktar <= 2) M4 (miktar <= 2) C13 (miktar <= 1) |
| Cihaz Sunumu | Temel elaman |
| Koruyucu Bakım | TH |
|---|---|
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -40…70 °C |
| Standartlar | IEC 60947-5-1 CSA C22.2 No 14 JIS C8201-5-1 IEC 60947-1 UL 508 IEC 60947-5-4 JIS C8201-1 |
| Ürün Sertifikaları | CSA GOST BV DNV LROS (Lloyds register of shipping) CCC UL |
| Titreşim Direnci | 5 gn (f= 2…500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 30 gn (süre = 18 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 50 gn (süre = 11 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,500 cm x 3,400 cm x 5,400 cm, 9,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 5 Adet, 5,600 cm x 4,300 cm x 5,400 cm, 52,000 g |
| Package 3 | S03, 800 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 8,757 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..