.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver3WA / 3WL İ̇çin Aksesuar Düşük Gerilim Bobini (uvr) Gecikmesiz (0 08 S) Ve Kısa Süreli Gecikmeli (0 2 S) 208-240 V AC / 220-250 V DC
| Ürün Marka Adı | SENTRON |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Alçak gerilim devindiricisi |
| Ürün Modeli | Alçak gerilim devindiricisi (UVR), gecikmesiz (0,08 sn) ve kısa süre gecikmeli (0,2 sn), 208-240 V AC / 220-250 V DC |
| Sigorta Elemanı Modeli | Sigorta gG: 2 A, minyatür devre kesici C karakteristiği: 6 A, minyatür devre kesici D karakteristiği: 4 A |
| Kapanma Gücü [va] | 60 VA |
| İ̇şletim Kapasitesi [va] | 5 VA |
| Kapanma Gücü [w] | 50 W |
| İ̇şletim Kapasitesi [w] | 5 W |
| Kapatma Gecikme Süresi Minimum | 80 ms |
| Kapatma Gecikme Süresi Maksimum | 200 ms |
| Kumanda Besleme Gerilimi (us) Ac'de Anma Değeri | 208 - 240 V 50/60 Hz |
| MB Başına Net Ağırlık | 720 g |
| Ortam Sıcaklığı İ̇şletim Sırasında | |
| Minimum | 40 °C |
| Maksimum | 70 °C |
| Ortam Sıcaklığı Depolama Sırasında | |
| Maksimum | 80 °C |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | SENTRON 3WA3 Air Circuit Breakers, UL1066 / IEC 60947-2 Ürün ailesi |
| EAN | 4001869578804 |
| UPC | |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85364900 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 53E |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 5 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 140,00 x 90,00 x 61,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,72 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Tehlikeli Madde Raporu Tehlikeli mallar |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Hayır |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.07.2020 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| SCIP Numarası | fdeed968-32c7-4f18-a871-73c617074e26 |
| Ürün Kodu | X0UL |
|---|---|
| Katalog Kodu | LV10 |
| Group Code | P360 |
| Menşei Ülke | İsviçre |
| Ürün Sınıfı | B: return restricted, please contact your Siemens partner/contact |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-13-92 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-13-92 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-92-01 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-92-01 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-92-01 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-92-01 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-13-92 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-13-92 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-92-01 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC002498 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC002498 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC002498 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC002498 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC002498 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC002498 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC002498 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC002498 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..