.png)
Tükendi
Gelince Haber VerTakma Tip Röle 2 Co Kontak AC 230 V Lzs Baza İ̇çin De
| Ürün Marka Adı | SIRIUS |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Röle fişi |
| Ürün Tipi Tanımı | LZX |
| Yüzdelik Bırakma Gerilimi Giriş Gerilimi Bazında | 30 % |
|---|---|
| Şok Mukavemeti IEC 60068-2-27 Uyarınca | 5g / 11 ms |
| Titreşime Dayanıklılık IEC 60068-2-6 Uyarınca | 30 ... 150 Hz: 4g |
| Anahtarlama Frekansı Yüksüz | 36 000 1/h |
| Anahtarlama Frekansı Yüklü | 360 1/h |
| Anahtarlama Durumu | Tek kararlı |
| Mekanik Kullanım Süresi (işletim Çevrimleri) Tipik | 20 000 000 |
| Elektrikli İ̇şletim Süresi (işletim Çevrimleri) AC-15'TE 230 V'ta Tipik | 180 000 |
| Termik Akım | 12 A |
| Referans İ̇şareti IEC 81346-2:2009 Uyarınca | K |
| RoHS Yönetmeliği (tarih) | 05/01/2012 |
| MB Başına Net Ağırlık | 0,03 kg |
| Kontrol Besleme Gerilimi Ac'de | |
|---|---|
| 50 Hz'de Anma Değeri | 230 V |
| 60 Hz'de Anma Değeri | 230 V |
| Kontrol Besleme Gerilimi Frekansı | |
| 1 Anma Değeri | 50 Hz |
| 2 Anma Değeri | 60 Hz |
| Besleme Gerilimi Frekansı Yardımcı Ve Kontrol Devreleri İ̇çin Anma Değeri | 50 ... 60 Hz |
| Çalışma Alanı Faktörü Kontrol Gerilimi Anma Değeri Ac'de 50 Hz'de | |
| Başlangıç Değeri | 0,9 |
| Bitiş Değeri | 1,1 |
| Çalışma Alanı Faktörü Kontrol Gerilimi Anma Değeri Ac'de 60 Hz'de |
| Anahtarlama Fonksiyonu Modeli | Değiştirme şalteri |
|---|
| Ürün Bileşeni Soket Modül | Hayir |
|---|---|
| Röle Tahrik Modeli | Kutuplanmış |
| Anahtar Kontağı Türü | Değiştirici |
|---|---|
| Malzeme Anahtar Kontağı | AgNi 90/10 |
| Açıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 0 |
| Kapayıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 0 |
| Co Kontak Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 2 |
| İ̇şletim Akımı Yardımcı Kontaklar AC-15'TE | |
| 250 V'ta | 2 A |
| İ̇şletim Akımı DC-13'TE 24 V'ta Anma Değeri | 4 A |
| İ̇şletim Akımı Yardımcı Kontaklar DC-13'TE | |
| 24 V'ta | 4 A |
| Gerilim Türü | AC |
|---|---|
| Akım Dayanıklılığı Çıkış Rölesi AC-15'TE 250 V'ta 50/60 Hz'de | 2 A |
| Akım Dayanıklılığı Çıkış Rölesi DC-13'TE | |
| 24 V'ta | 4 A |
| Ürün Fonksiyonu Çıkarılabilir Terminal | Hayir |
|---|
| Montaj Konumu | İsteğe göre |
|---|---|
| Sabitleme Türü | Soket montajı |
| Yükseklik | 28 mm |
| Genişlik | 22,5 mm |
| Derinlik | 35 mm |
| Ortam Sıcaklığı | |
|---|---|
| İ̇şletim Sırasında | 40 ... +70 °C |
| Depolama Sırasında | 40 ... +70 °C |
| Taşıma Sırasında | 40 ... +70 °C |
| Lzx | PT270730 |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | LZS coupling relays with plug-in relays Ürün ailesi |
| EAN | 4011209568464 |
| UPC | 804766478413 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85364900 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 41H |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | LD------ Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 34,00 x 28,00 x 22,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,03 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Hayır |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.05.2012 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | yok |
| Ürün Kodu | 5816 |
|---|---|
| Katalog Kodu | CC-IC10 |
| Group Code | R711 |
| Menşei Ülke | Avusturya |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-16-01 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-16-01 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-16-01 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-16-01 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-16-01 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-16-01 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-16-01 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-16-01 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-16-01 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-16-01 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-16-01 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-16-01 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-16-01 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-16-01 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC001437 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC001437 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC001437 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC001437 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC001437 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC001437 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC001437 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC001437 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 5367 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 5367 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-23-31 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-23-31 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..