| Not | Yalnızca entegre durum göstergesi olmayan röleler kullanıldığında gereklidir! |
|---|
Yalnızca entegre durum göstergesi olmayan röleler kullanıldığında gereklidir!
.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Not | Yalnızca entegre durum göstergesi olmayan röleler kullanıldığında gereklidir! |
|---|
Yalnızca entegre durum göstergesi olmayan röleler kullanıldığında gereklidir!
| Nominal Çalışma Gerilimi | 24 VDC |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi | 12 … 24 VDC |
| Bm'de Güç Tüketimi | 2,4 mA |
| Durum Göstergesi | Kırmızı LED |
|---|
| Nominal Çalışma Gerilimi | 24 VDC |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi | 12 … 24 VDC |
| Bm'de Güç Tüketimi | 2,4 mA |
| Durum Göstergesi | Kırmızı LED |
|---|
| Koruma Sınıfı | IP20 |
|---|
| Montaj Tipi | Tak-çıkar modül |
|---|
| Yangın Yükü | 0,037 MJ |
|---|---|
| Ağırlık | 1,5 g |
| Bm'de Çevre Havası (çalışma) Sıcaklığı | -40 … +70 °C |
|---|---|
| Ul için Çevre Havası (çalışma) Sıcaklığı | -40 … +50 °C |
| Çevreleyen Hava (depolama) Sıcaklığı | -40 … +70 °C |
| İşleme Sıcaklığı | -25 … +50 °C |
| Ürün Grubu | 6 (INTERFACE ELECTRONIC) |
|---|---|
| Ambalaj. Birim | 50 (25) Adet |
| Sap'nin Tipik Paketlemesi | box |
| Sap Tesis 01'den Menşei | DE |
| Gtin | 4045454351960 |
| Sap Tesis 01'den Gümrük Tarifesi No. | 85318070000 |
| Unspsc | 39121544 |
|---|---|
| Ecl@ss 10.0 | 27-37-16-92 |
| Ecl@ss 9.0 | 27-37-16-92 |
| Etm 9.0 | EC002586 |
| Etm 10.0 | EC002586 |
| Eccn | NO US CLASSIFICATION |
| Cas-no. | 7439-92-1 79-94-7 |
|---|---|
| Reach Aday Listesi Maddesi | 2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol Lead |
| Rohs Uyumluluk Durumu | Compliant,With Exemption |
| Rohs Muafiyeti | 7(a) |
| Scip Bildirim Numarası (avusturya) | 1440007f-f0d4-476a-a43f-846f38699300 |
| Scip Bildirim Numarası (belçika) | c88d50f8-7dd4-43b9-b1fe-b9a921b052da |
| Scip Bildirim Numarası (bulgaristan) | d55f525f-261e-4715-8d07-f634781e3dfc |
| Scip Bildirim Numarası (çek Cumhuriyeti) | f9af606f-092b-4c4d-b983-52b8f43a02bb |
| Scip Bildirim Numarası (danimarka) | a756e293-6456-4398-b8da-a230225e464c |
| Scip Bildirim Numarası (finlandiya) | 7944b8ba-f47b-4761-aa83-a01185d00af6 |
| Scip Bildirim Numarası (fransa) | bb166adb-0e66-4bb5-aa29-5ac0767a0b24 |
| Scip Bildirim Numarası (almanya) | 17857ce1-2886-4b8a-8cc7-b10a159072e5 |
| Scip Bildirim Numarası (macaristan) | 2122141f-80e0-4070-a6b8-5005603992eb |
| Scip Bildirim Numarası (i̇talya) | 7982b0fd-51a0-453e-a6f7-dfe8c146cc38 |
| Scip Bildirim Numarası (hollanda) | 25181f59-1427-4951-ad22-1bb566ada3dd |
| Scip Bildirim Numarası (polonya) | 2f2e9239-c5f4-48e3-a239-95ca75f52fd9 |
| Scip Bildirim Numarası (romanya) | e4b3e5ec-647f-44b4-9bad-46bcd8339583 |
| Scip Bildirim Numarası (i̇sveç) | 735e05a7-7c1c-4331-bd98-94a11157904a |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..