| Nominal Akım | 18 A |
|---|
.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Nominal Akım | 18 A |
|---|
| Genişlik | 58 mm / 2.283 inches |
|---|---|
| Yükseklik | 21,5 mm / 0.846 inches |
| Derinlik | 2,5 mm / 0.098 inches |
| Renk | açık gri |
|---|---|
| Yangın Yükü | 0,053 MJ |
| Ağırlık | 5,7 g |
| Ambalaj. Birim | 25 (25) Adet |
|---|---|
| Sap'nin Tipik Paketlemesi | Bag |
| Sap Tesis 01'den Menşei | DE |
| Gtin | 4066966271904 |
| Sap Tesis 01'den Gümrük Tarifesi No. | 85366990990 |
| Unspsc | 39121421 |
|---|---|
| Ecl@ss 10.0 | 27-14-11-40 |
| Ecl@ss 9.0 | 27-14-11-40 |
| Etm 9.0 | EC002586 |
| Etm 10.0 | EC002586 |
| Eccn | NO US CLASSIFICATION |
| Rohs Uyumluluk Durumu | Compliant,No Exemption |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..