| Not | Yalnızca entegre durum göstergesi olmayan röleler kullanıldığında gereklidir! |
|---|
Yalnızca entegre durum göstergesi olmayan röleler kullanıldığında gereklidir!
.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Not | Yalnızca entegre durum göstergesi olmayan röleler kullanıldığında gereklidir! |
|---|
Yalnızca entegre durum göstergesi olmayan röleler kullanıldığında gereklidir!
| Nominal Çalışma Gerilimi | 230 VAC |
|---|---|
| Bm'de Güç Tüketimi | 1,6 mA |
| Durum Göstergesi | Kırmızı LED |
|---|
| Nominal Çalışma Gerilimi | 230 VAC |
|---|---|
| Bm'de Güç Tüketimi | 1,6 mA |
| Durum Göstergesi | Kırmızı LED |
|---|
| Koruma Sınıfı | IP20 |
|---|
| Montaj Tipi | Tak-çıkar modül |
|---|
| Yangın Yükü | 0,033 MJ |
|---|---|
| Ağırlık | 1,6 g |
| Ürün Grubu | 6 (INTERFACE ELECTRONIC) |
|---|---|
| Ambalaj. Birim | 50 (25) Adet |
| Sap'nin Tipik Paketlemesi | box |
| Sap Tesis 01'den Menşei | DE |
| Gtin | 4045454484644 |
| Sap Tesis 01'den Gümrük Tarifesi No. | 85318070000 |
| Unspsc | 39122333 |
|---|---|
| Ecl@ss 10.0 | 27-37-16-92 |
| Ecl@ss 9.0 | 27-37-16-92 |
| Etm 9.0 | EC002586 |
| Etm 10.0 | EC002586 |
| Eccn | NO US CLASSIFICATION |
| Cas-no. | 7439-92-1 79-94-7 |
|---|---|
| Reach Aday Listesi Maddesi | 2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol Lead |
| Rohs Uyumluluk Durumu | Compliant,With Exemption |
| Rohs Muafiyeti | 7(a) |
| Scip Bildirim Numarası (avusturya) | 577b130f-68f2-4ed9-8b74-4df0c0ef6869 |
| Scip Bildirim Numarası (belçika) | 469f9fc9-c445-40a0-91af-3d7595a95341 |
| Scip Bildirim Numarası (bulgaristan) | f759810e-585e-4387-8f62-8bb44e68d744 |
| Scip Bildirim Numarası (çek Cumhuriyeti) | d98fc8c0-f1d2-4be4-93f2-33c8b71ad90b |
| Scip Bildirim Numarası (danimarka) | c70a45a3-0890-40d0-98f5-2042b19bad15 |
| Scip Bildirim Numarası (finlandiya) | 28b9f4fd-c9c6-497e-825a-105f0ec8adc6 |
| Scip Bildirim Numarası (fransa) | c4f97929-217f-468f-959e-9f2de99444cd |
| Scip Bildirim Numarası (almanya) | 6b2f6e3c-e7de-4ebc-b8ba-51188cad5df7 |
| Scip Bildirim Numarası (macaristan) | 0831839d-482d-4f86-bd5b-66a91474eaa7 |
| Scip Bildirim Numarası (i̇talya) | c36f4171-c163-4d47-a7ef-9f285802c895 |
| Scip Bildirim Numarası (hollanda) | 45346903-bb93-44ed-b302-24c352ddaa9f |
| Scip Bildirim Numarası (polonya) | a8f185b3-5e4e-4bfe-9106-1868d7c7096a |
| Scip Bildirim Numarası (romanya) | 449de0ee-1d7b-4201-8170-3df7e5f758a0 |
| Scip Bildirim Numarası (i̇sveç) | b42ebe02-067e-4648-a82c-bf88a2a6d689 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..