| Not | Yalnızca entegre durum göstergesi olmayan röleler kullanıldığında gereklidir! |
|---|
Yalnızca entegre durum göstergesi olmayan röleler kullanıldığında gereklidir!
.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Not | Yalnızca entegre durum göstergesi olmayan röleler kullanıldığında gereklidir! |
|---|
Yalnızca entegre durum göstergesi olmayan röleler kullanıldığında gereklidir!
| Nominal Çalışma Gerilimi | 115 VAC |
|---|---|
| Bm'de Güç Tüketimi | 1,7 mA |
| Durum Göstergesi | Kırmızı LED |
|---|
| Nominal Çalışma Gerilimi | 115 VAC |
|---|---|
| Bm'de Güç Tüketimi | 1,7 mA |
| Durum Göstergesi | Kırmızı LED |
|---|
| Koruma Sınıfı | IP20 |
|---|
| Montaj Tipi | Tak-çıkar modül |
|---|
| Yangın Yükü | 0,009 MJ |
|---|---|
| Ağırlık | 1,5 g |
| Ürün Grubu | 6 (INTERFACE ELECTRONIC) |
|---|---|
| Ambalaj. Birim | 50 (25) Adet |
| Sap'nin Tipik Paketlemesi | box |
| Sap Tesis 01'den Menşei | CN |
| Gtin | 4045454389499 |
| Sap Tesis 01'den Gümrük Tarifesi No. | 85318070000 |
| Unspsc | 39121544 |
|---|---|
| Ecl@ss 10.0 | 27-37-16-92 |
| Ecl@ss 9.0 | 27-37-16-92 |
| Etm 9.0 | EC002586 |
| Etm 10.0 | EC002586 |
| Eccn | NO US CLASSIFICATION |
| Cas-no. | 7439-92-1 79-94-7 |
|---|---|
| Reach Aday Listesi Maddesi | 2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol Lead |
| Rohs Uyumluluk Durumu | Compliant,With Exemption |
| Rohs Muafiyeti | 7(a) |
| Scip Bildirim Numarası (avusturya) | 76803488-fe94-44df-845b-165674a42d31 |
| Scip Bildirim Numarası (belçika) | 163ce171-d4a4-42f3-b42c-e03a9d9f19b8 |
| Scip Bildirim Numarası (bulgaristan) | d97ba673-3784-40bb-8c74-7ebc63ba57a5 |
| Scip Bildirim Numarası (çek Cumhuriyeti) | 5dea555d-e37f-4249-badb-bc07ba4105d5 |
| Scip Bildirim Numarası (danimarka) | 08e48dc3-771e-4412-8049-dce268e6f461 |
| Scip Bildirim Numarası (finlandiya) | 80aec4c4-1fee-49b8-9f5b-45f68eca92ae |
| Scip Bildirim Numarası (fransa) | 127d2293-765b-44ec-aefb-1132c220e97d |
| Scip Bildirim Numarası (almanya) | ad9ce06d-b457-414f-bbf4-282102af2a17 |
| Scip Bildirim Numarası (macaristan) | 5d2b5f4c-3b77-4337-b3db-f4fc5f986196 |
| Scip Bildirim Numarası (i̇talya) | bf46c06d-1bcb-4b05-99e9-5c4bf63d1325 |
| Scip Bildirim Numarası (hollanda) | 709141df-bb36-4434-b982-9d5476a55333 |
| Scip Bildirim Numarası (polonya) | b309db1d-efd3-4144-a65e-9859ceb1cbd3 |
| Scip Bildirim Numarası (romanya) | 26e8f77b-2596-40ba-a96a-1f53f39540c0 |
| Scip Bildirim Numarası (i̇sveç) | 0b2d1ddb-38c9-4746-ad56-00db22ae5c8e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..