.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 2799510000 UR20-FBC-EIP-ECO Ethernet/IP Coupler Modülü ürünü, Remote I/O fieldbus coupler, IP20, Ethernet, EtherNet/IP özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 76 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 2,992 inch |
| Yükseklik | 120 mm |
| Yükseklik (inç) | 4,724 inch |
| Genişlik | 52 mm |
| Genişlik (inç) | 2,047 inch |
| Net Ağırlık | 247 g |
| Depolama Sıcaklık | -40 °C... +85 °C |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklık | 0 °C...50 °C |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Maks. | 1,5 mm² |
|---|---|
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Min. | 0,14 mm² |
| Kablo Kesit, Ince Çok Telli, Max. (AWG) | AWG 16 |
| Kablo Kesit, Ince Çok Telli, Min. (AWG) | AWG 26 |
| Kablo Kesit, Tek, Max. | 1,5 mm² |
| Kablo Kesit, Tek, Max. (AWG) | AWG 16 |
| Kablo Kesit, Tek, Min. | 0,14 mm² |
| Kablo Kesit, Tek, Min. (AWG) | AWG 26 |
| Air Nem (operation) | 10% göre 95%, non-condensing as per DIN EN 61131-2 |
|---|---|
| Air Nem (depolama) | 10% göre 95%, non-condensing as per DIN EN 61131-2 |
| Air Nem (transport) | 10% göre 95%, non-condensing as per DIN EN 61131-2 |
| Air Pressure (operation) | ≥ 795 hPa (yükseklik ≤ 2000 m) as per DIN EN 61131-2 |
| Air Pressure (depolama) | 1013 hPa (yükseklik 0 m) göre 700 hPa (yükseklik 3000 m) as per DIN EN 61131-2 |
| Air Pressure (transport) | 1013 hPa (yükseklik 0 m) göre 700 hPa (yükseklik 3000 m) as per DIN EN 61131-2 |
| Montaj Ray | TS 35 |
| Shock | 15 g over 11 ms, half sinus wave, acc. göre IEC 60068-2-27 |
| Test Gerilim | 500 V |
| Vibration Direnç | 5 Hz ≤ f ≤ 8.4 Hz: 3.5-mm amplitude as per IEC 60068-2-6 8.4 Hz ≤ f ≤ 150 Hz: 1 g acceleration as per IEC 60068-2-6 |
| Bağlantı Tip | 2x RJ45 plug-in connectors |
|---|---|
| Diagnostic Veriler | 752 Byte |
| Alan Bus Protocol | EtherNet/IP |
| Fieldbus Interface | Full / Half Duplex Auto MDI/X Autonegotiation |
| Interface | u-remote sistem bus |
| Max. Numara Modules | 16 |
| Module Tip | Bus coupler |
| Parameter Veriler | 1.024 Byte |
| Process Veriler | 988 Byte |
| Transmission Rate Alan Bus, Max. | 100 Mbit/s |
| Transmission Speed Sistem Bus, Max. | 48 Mbit/s |
| ROHS | Uygun |
|---|
| Versiyon | Remote I/O fieldbus coupler, IP20, Ethernet, EtherNet/IP |
|---|---|
| Sipariş No. | 2799510000 |
| Tip | UR20-FBC-EIP-ECO |
| GTIN (EAN) | 4064675261544 |
| Miktar | 1 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Uyumlu ile muafiyet |
|---|---|
| ROHS Muafiyet (if Applicable/known) | 7a, 7cI |
| REACH SVHC | Lead 7439-92-1 6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol 119-47-1 |
| SCIP | 82327f13-cd27-455a-ab5b-a62e1996dcf8 |
| Ürün Information | matching uç brackets are included ile coupler. |
|---|
| ETIM 8.0 | EC001603 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC001603 |
| ETIM 10.0 | EC001603 |
| ECLASS 14.0 | 27-24-26-07 |
| ECLASS 15.0 | 27-24-26-07 |
| Akım Consumption From I Sys, Typ. | 61 mA |
|---|---|
| Feed Akım için I Içinde (input Akım Path), Max. | 10 A |
| Feed Akım için Sistem, Max. | 4 A |
| Supply Gerilim | 24 V Dc +20 %/ -15 % via sistem bus |
| Supply Gerilim Sistem ve Inputs | 24 V Dc +20 %/ -15 % |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..