.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Programlanabilir alıcı |
| Ürün Grubu | ZBRRA |
| Ürüne Özel Uygulama | Aktüatörler için arayüz |
| Modülün Fonksiyonu | Çift konumlu Tek kararlı Durdurma/başlatma |
| Sıfırlama Süresi | 2 ms zaman gecikmesi |
| Iletim Frekansı | 2405 MHz |
| Anten Tipi | Çok yönlü |
| Anten Kazancı | 0 dBi |
| Emission Class | 5M00G7W |
| Nominal Çıkış Akımı | 0,3 A -de 48 V DC 'e uygunIEC 60947-5-1 3 A -de 24 V DC 'e uygunUL 508 1,5 A -de 240 V AC 'e uygunIEC 60947-5-1 3 A -de 120 V AC 'e uygunIEC 60947-5-1 3 A -de 240 V AC 'e uygunUL 508 |
|---|---|
| Çıkış Tipi | 2 röle |
| Çıkış Kontakları | 2 K/A |
| Giriş Çıkış Yalıtımı | Galvaniz yalıtım |
| Zaman Gecikme Aralığı | 0,5 sn (tolerans: - 15...15 %) |
| Va Cinsinden Anahtarlama Kapasitesi | 1250 VA |
| Maksimum Anahtarlama Akımı | 5 mA AC/DC |
| Maksimum Anahtarlama Gerilimi | 250 V AC/DC |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24...240 V AC/DC 50/60 Hz - 10...10 % |
| Maksimum Algılama Mesafesi | 100 m serbest alanda 25 m plastik kutu tipinde XAL D verici ve metal bir muhafazada alıcı |
| Yanıt Süresi | < 30 msn verici yerine oturduktan sonra |
| Kullanım Kategorisi | AC-15 : B300 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Kesme Kapasitesi | 750 VA |
| Kontrol Devresi Frekansı | 50...60 Hz +/- 10 % |
| Kisa Devre Korumasi | 0,4 A sigorta tip hızlı çalışan |
| Çalışma Konumu | Herhangi bir konum olmadan |
| Elektrikli Bağlantı | 1 iletken kablosu 0,14…2,5 mm² - AWG 26...AWG 14 - katı - kablo uçsuz 'e uygunIEC 60947-1 2 iletken kablosu 0,14…1,5 mm² - AWG 26...AWG 16 - katı - kablo uçsuz 'e uygunIEC 60947-1 1 iletken kablosu 0,14…4 mm² - AWG 26...AWG 12 - esnek - Kablo uçlu 'e uygunIEC 60947-1 2 iletken kablosu 0,14…1,5 mm² - AWG 26...AWG 16 - esnek - Kablo uçlu 'e uygunIEC 60947-1 |
| Sıkma Torku | 0,5…1 N.m 'e uygunIEC 60947-1 |
| Muhafaza Malzemesi | Polikarbonat |
| Durum Led'i | 1 LED yeşil için güç AÇIK 2 LED yeşil için röle AÇIK 2 LED yeşil için fonksiyon modu 1 LED yeşil ve sarı için alınan sinyal |
| Montaj Desteği | 35 mm simetrik DIN rayı 'e uygunIEC 60715 |
| Kanalların Sayısı | 1 |
| Modülasyon Tekniği | O-QPSK |
| Genişlik | 36 mm |
| Yükseklik | 108 mm |
| Derinlik | 75 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,13 kg |
| Standartlar | CSA C22.2 No 14 UL 508 IEC 60947-5-1 IEC 60947-1 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | C-Tick CCC CSA UL GOST |
| İşaretleme | CE |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Titreşim Direnci | +/- 7,5 mm (f= 5…14 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 2 gn (f= 8…150 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 10 gn (süre = 16 ms) için 6000 şok 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 (muhafaza) |
| Kirletme Derecesi | 2 'e uygunIEC 60664-1 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | II conforming to IEC 60664-1 |
| Yalıtım Direnci | > 500 MOhm -de 500 V DC 'e uygunNF C 20-030 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 250 V 'e uygunIEC 60664-1 |
| Mekanik Dayanıklılık | 1000000 cycles |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 4,6 cm x 8 cm x 9,6 cm, 138 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 64 Adet, 30 cm x 30 cm x 40 cm, 9,479 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..