.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 7760056088 DRM570024L 4 CO Kontak 5A 250VAC 24VDC + Led Röle ürünü, D-SERIES DRM, Relay, Numara contacts: 4, CO temas, AgNi flash gold-plated, Anma kontrol gerilim: 24 V Dc, Sürekli akım: 5 A, Plug-in bağlantı özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 35,7 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 1,406 inch |
| Yükseklik | 27,4 mm |
| Yükseklik (inç) | 1,079 inch |
| Genişlik | 21 mm |
| Genişlik (inç) | 0,827 inch |
| Net Ağırlık | 33,923 g |
| Depolama Sıcaklık | -40 °C...70 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklık | -40 °C…60 °C |
| Nem | 35...85 % rel. nem, Hayır condensation |
| Sertifika No. (cURus) | E312083 |
|---|
| Anma Kontrol Gerilim | 24 V Dc |
|---|---|
| Anma Akım Dc | 37.8 mA |
| Güç Anma | 0.9 W |
| Coil Direnç | 630 Ω ± 10 % |
| Durumu Gösterge | Yeşil LED |
| Anma Anahtarlama Gerilim | 250 V AC |
|---|---|
| Sürekli Akım | 5 A |
| Max. Anahtarlama Frequency De Anma Yük | 0,1 Hz |
| Max. Anahtarlama Gerilim, AC | 250 V |
| Min. Anahtarlama Güç | 10 mA @ 12 V 100 mA @ 5 V |
| Inrush Akım | 10 A / 50 ms |
| AC Anahtarlama Kapasite (resistive), Max. | 1250 VA |
| Dc Anahtarlama Kapasite (resistive), Max. | 120 W @ 24 V |
| Switch-on Delay | <20 ms |
| Switch-off Delay | <20 ms |
| Temas Tip | 4 CO temas (AgNi flash gold-plated) |
| Mekanik Service Life | 20 x 10 6 anahtarlama cycles |
| Test Buton Available | Hayır |
|---|---|
| Mekanik Anahtar Position Gösterge | Evet |
| Renk | Transparent |
| UL94 Yanıcılık Anma Component | Component: Relay kapama UL94 yanıcılık anma: V-2 Component: Relay baseplate UL94 yanıcılık anma: V-0 Component: Relay durumu gösterge UL94 yanıcılık anma: HB |
| Kablo Bağlantı Yöntemi | Plug-in bağlantı |
|---|
| ROHS | Uygun |
|---|---|
| UL Dosya Numarası Arama | UL web sitesi |
| Sertifika No. (cURus) | E312083 |
| Versiyon | D-SERIES DRM, Relay, Numara contacts: 4, CO temas, AgNi flash gold-plated, Anma kontrol gerilim: 24 V Dc, Sürekli akım: 5 A, Plug-in bağlantı |
|---|---|
| Sipariş No. | 7760056088 |
| Tip | DRM570024L |
| GTIN (EAN) | 4032248855766 |
| Miktar | 20 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| Sertifika No. (cURus) | E312083 |
|---|
| ETIM 8.0 | EC001437 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC001437 |
| ETIM 10.0 | EC001437 |
| ECLASS 14.0 | 27-37-16-01 |
| ECLASS 15.0 | 27-37-16-01 |
| Anma Gerilimi | 250 V |
|---|---|
| Kirlilik Derecesi | 2 |
| Darbe Gerilim Category | III |
| Insulating Malzeme Group | C |
| Clearance ve Creepage Distances için Kontrol Tarafı - Yük Tarafı | ≥ 5.5 mm |
| Dielektrik Dayanımı için Kontrol Tarafı - Yük Tarafı | 1.8 kV eff /1 min. |
| Dielektrik Dayanımı Neighbouring Contacts | 1 kV eff / 1 min |
| Dielektrik Dayanımı Açık Temas | 1 kV eff / 1 min |
| Darbe Dayanım Gerilim | 6 kV (1.2/50 µs) |
| Koruma Derece | IP20 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..