.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 7760056352 SDI CLIP Plastik Klip ürünü, D-SERIES DRI, Retaining clip özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 39,6 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 1,559 inch |
| Yükseklik | 31 mm |
| Yükseklik (inç) | 1,22 inch |
| Genişlik | 15,8 mm |
| Genişlik (inç) | 0,622 inch |
| Net Ağırlık | 1,71 g |
| Nem | 35...85 % rel. nem, Hayır condensation |
|---|
| Ana Malzeme | Plastik |
|---|---|
| Renk | siyah |
| UL94 Yanıcılık Anma Component | Component: Retaining clip UL94 yanıcılık anma: V-2 |
| ROHS | Uygun |
|---|
| Versiyon | D-SERIES DRI, Retaining clip |
|---|---|
| Sipariş No. | 7760056352 |
| Tip | SDI CLIP |
| GTIN (EAN) | 6944169739996 |
| Miktar | 10 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| ETIM 8.0 | EC002586 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC002586 |
| ETIM 10.0 | EC002586 |
| ECLASS 14.0 | 27-37-16-92 |
| ECLASS 15.0 | 27-37-16-92 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..