.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 7760056345 DRI424730LT 230VAC Röle + LED + Test Buttonu ürünü, D-SERIES DRI, Relay, Numara contacts: 2, CO temas AgSnO, Anma kontrol gerilim: 230 V AC, Sürekli akım: 5 A, Flat bıçak bağlantılar (2.5 mm x 0.5 mm), Test buton available: Evet özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 33,5 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 1,319 inch |
| Yükseklik | 31 mm |
| Yükseklik (inç) | 1,22 inch |
| Genişlik | 13 mm |
| Genişlik (inç) | 0,512 inch |
| Net Ağırlık | 21,1 g |
| Depolama Sıcaklık | -40 °C...85 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklık | -40 °C…55 °C |
| Nem | 35...85 % rel. nem, Hayır condensation |
| Sertifika No. (cURus) | E312083 |
|---|
| Anma Kontrol Gerilim | 230 V AC |
|---|---|
| Anma Akım AC | 4,9 mA |
| Güç Anma | 1.1 VA |
| Coil Direnç | 23500 Ω ± 10 % |
| Durumu Gösterge | kırmızı LED |
| Anma Anahtarlama Gerilim | 250 V AC |
|---|---|
| Sürekli Akım | 5 A |
| Max. Anahtarlama Frequency De Anma Yük | 0,1 Hz |
| Max. Anahtarlama Gerilim, AC | 250 V |
| Max. Anahtarlama Gerilim, Dc | 250 V |
| Min. Anahtarlama Güç | 10 mA @ 24 V 10 mA @ 12 V 100 mA @ 5 V |
| AC Anahtarlama Kapasite (resistive), Max. | 1250 VA |
| Dc Anahtarlama Kapasite (resistive), Max. | 150 W @ 24 V |
| Switch-on Delay | ≤ 15 ms |
| Switch-off Delay | ≤ 10 ms |
| Temas Tip | 2 CO temas (AgSnO) |
| Mekanik Service Life | 10 x 10 6 anahtarlama cycles |
| Test Buton Available | Evet |
|---|---|
| Versiyon Test Buton | Lockable test buton Momentary test buton |
| Mekanik Anahtar Position Gösterge | Hayır |
| Renk | Transparent |
| UL94 Yanıcılık Anma Component | Component: Relay kapama UL94 yanıcılık anma: V-2 Component: Relay baseplate UL94 yanıcılık anma: V-0 Component: Relay test buton UL94 yanıcılık anma: HB |
| Kablo Bağlantı Yöntemi | Flat bıçak bağlantılar (2.5 mm x 0.5 mm) |
|---|
| ROHS | Uygun |
|---|---|
| UL Dosya Numarası Arama | UL web sitesi |
| Sertifika No. (cURus) | E312083 |
| Versiyon | D-SERIES DRI, Relay, Numara contacts: 2, CO temas AgSnO, Anma kontrol gerilim: 230 V AC, Sürekli akım: 5 A, Flat bıçak bağlantılar (2.5 mm x 0.5 mm), Test buton available: Evet |
|---|---|
| Sipariş No. | 7760056345 |
| Tip | DRI424730LT |
| GTIN (EAN) | 6944169739927 |
| Miktar | 20 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| Sertifika No. (cURus) | E312083 |
|---|
| ETIM 8.0 | EC001437 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC001437 |
| ETIM 10.0 | EC001437 |
| ECLASS 14.0 | 27-37-16-01 |
| ECLASS 15.0 | 27-37-16-01 |
| Anma Gerilimi | 300 V |
|---|---|
| Kirlilik Derecesi | 2 |
| Darbe Gerilim Category | III |
| Insulating Malzeme Group | IIIa |
| Clearance ve Creepage Distances için Kontrol Tarafı - Yük Tarafı | ≥ 4 mm |
| Dielektrik Dayanımı için Kontrol Tarafı - Yük Tarafı | 5 kV eff / 1min |
| Dielektrik Dayanımı Neighbouring Contacts | 1.5 kV eff /1 min. |
| Dielektrik Dayanımı Açık Temas | 1 kV eff / 1 min |
| Darbe Dayanım Gerilim | 5 kV (1.2/50 µs) |
| Koruma Derece | IP20 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..