.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 7760056107 FS 4CO 4 Kontak DRM Röle Soketi ürünü, D-SERIES DRM, Relay socket, Numara contacts: 4, CO temas, Sürekli akım: 10 A, Vidalı bağlantı flat design özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 28,9 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 1,138 inch |
| Yükseklik | 70 mm |
| Yükseklik (inç) | 2,756 inch |
| Genişlik | 30,6 mm |
| Genişlik (inç) | 1,205 inch |
| Net Ağırlık | 47,2 g |
| Depolama Sıcaklık | -40 °C...70 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklık | -40 °C…70 °C |
| Sertifika No. (cURus) | E312083 |
|---|
| Anma Anahtarlama Gerilim | 300 V AC |
|---|---|
| Sürekli Akım | 10 A |
| Max. Anahtarlama Gerilim, AC | 300 V |
| Temas Tip | 4 CO temas |
| Versiyon | flat design |
|---|---|
| Montaj Ray | TS 35 |
| Renk | siyah |
| UL94 Yanıcılık Anma Component | Component: Housing UL94 yanıcılık anma: V-2 Component: Montaj foot UL94 yanıcılık anma: HB Component: Retaining clip UL94 yanıcılık anma: HB |
| Kablo Bağlantı Yöntemi | Vidalı bağlantı |
|---|---|
| Soyma Uzunluğu, Anma Bağlantı | 7 mm |
| Sıkma Torku, Min. | 0,5 Nm |
| Sıkma Torku, Maks. | 0,8 Nm |
| Sıkma Aralığı, Min. | 0,5 mm² |
| Sıkma Aralığı, Maks. | 2,5 mm² |
| Kablo Kesit, Tek, Min. | 0,5 mm² |
| Kablo Kesit, Tek, Max. | 2,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Min. | 0,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Maks. | 2,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/4, Min. | 0,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/4, Maks. | 1,5 mm² |
| İletken Kesiti, Esnek, AEH (DIN 46228-1), Min. | 0,5 mm² |
| İletken Kesiti, Esnek, AEH (DIN 46228-1), Max. | 1,5 mm² |
| Kablo Bağlantı | M3 forked kablo lug (insulated) |
| Bıçak Size | size PH1 |
| ROHS | Uygun |
|---|---|
| UL Dosya Numarası Arama | UL web sitesi |
| Sertifika No. (cURus) | E312083 |
| Versiyon | D-SERIES DRM, Relay socket, Numara contacts: 4, CO temas, Sürekli akım: 10 A, Vidalı bağlantı |
|---|---|
| Sipariş No. | 7760056107 |
| Tip | FS 4CO |
| GTIN (EAN) | 4032248855575 |
| Miktar | 10 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| Sertifika No. (cURus) | E312083 |
|---|
| Ürün Information | koruma module (RC filter) RIM 3 110/230VAC LED ile sipariş no. 7760056045 is not compatible ile this socket. Için this socket, a kesit bağlantı is not available. |
|---|
| ETIM 8.0 | EC001456 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC001456 |
| ETIM 10.0 | EC001456 |
| ECLASS 14.0 | 27-37-16-03 |
| ECLASS 15.0 | 27-37-16-03 |
| Kirlilik Derecesi | 2 |
|---|---|
| Darbe Gerilim Category | II |
| Clearance ve Creepage Distances için Kontrol Tarafı - Yük Tarafı | ≥ 4 mm |
| Dielektrik Dayanımı için Kontrol Tarafı - Yük Tarafı | 2 kV eff / 1 min |
| Dielektrik Dayanımı Neighbouring Contacts | 2 kV eff / 1 min |
| Darbe Dayanım Gerilim | 4 kV (1.2/50 µs) |
| Koruma Derece | IP10 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..