.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 8869650000 RIM-I 3 110/230VUC RCI LED Modülü ürünü, RIDERSERIES, LED module, Anma kontrol gerilim: 110…230 V UC, Plug-in bağlantı özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 32,1 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 1,264 inch |
| Yükseklik | 10,5 mm |
| Yükseklik (inç) | 0,413 inch |
| Genişlik | 11,4 mm |
| Genişlik (inç) | 0,449 inch |
| Net Ağırlık | 1,584 g |
| Depolama Sıcaklık | -40 °C...70 °C |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklık | -40 °C...70 °C |
| Nem | 40 °C / 93 % rel. nem, Hayır condensation |
| Sertifika No. (cURus) | E223759 |
|---|
| Anma Kontrol Gerilim | 110…230 V UC |
|---|---|
| Anma Akım AC | 1.5 mA |
| Güç Anma | 0.3 VA |
| Durumu Gösterge | kırmızı LED |
| Renk | Transparent |
|---|
| Kablo Bağlantı Yöntemi | Plug-in bağlantı |
|---|
| ROHS | Uygun |
|---|---|
| UL Dosya Numarası Arama | UL web sitesi |
| Sertifika No. (cURus) | E223759 |
| Versiyon | RIDERSERIES, LED module, Anma kontrol gerilim: 110…230 V UC, Plug-in bağlantı |
|---|---|
| Sipariş No. | 8869650000 |
| Tip | RIM-I 3 110/230VUC |
| GTIN (EAN) | 4032248614592 |
| Miktar | 10 adet |
| Delivery Durumu | This ürün will Hayır longer be available içinde future. |
| Last Sipariş Date | 30.06.2026 |
| Alternative Ürün | 3053450000 |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| Sertifika No. (cURus) | E223759 |
|---|
| ETIM 8.0 | EC002586 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC002586 |
| ETIM 10.0 | EC002586 |
| ECLASS 14.0 | 27-37-16-92 |
| ECLASS 15.0 | 27-37-16-92 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..