.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 8690830000 SRC 2CO RCL Vida Bağlantılı Röle Soketi ürünü, RIDERSERIES FG, Relay socket, Numara contacts: 2, CO temas, Vidalı bağlantı özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 61 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 2,402 inch |
| Yükseklik | 77,6 mm |
| Yükseklik (inç) | 3,055 inch |
| Genişlik | 15,6 mm |
| Genişlik (inç) | 0,614 inch |
| Net Ağırlık | 43,26 g |
| Depolama Sıcaklık | -40 °C...70 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklık | -40 °C…70 °C |
| Nem | 40 °C / 93 % rel. nem, Hayır condensation |
| Sertifika No. (cURus) | E223759 |
|---|
| Sürekli Akım | 12 A |
|---|---|
| Temas Tip | 2 CO temas |
| Montaj Ray | TS 35 |
|---|---|
| Renk | siyah |
| Kablo Bağlantı Yöntemi | Vidalı bağlantı |
|---|---|
| Soyma Uzunluğu, Anma Bağlantı | 7 mm |
| Sıkma Torku, Min. | 0,5 Nm |
| Sıkma Torku, Maks. | 0,8 Nm |
| Sıkma Aralığı, Anma Bağlantı | 2,5 mm² |
| Sıkma Aralığı, Min. | 0,5 mm² |
| Sıkma Aralığı, Maks. | 1,5 mm² |
| Kablo Kesit, Tek, Min. | 0,5 mm² |
| Kablo Kesit, Tek, Max. | 2,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Min. | 0,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Maks. | 2,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/4, Min. | 0,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/4, Maks. | 2,5 mm² |
| İletken Kesiti, Esnek, AEH (DIN 46228-1), Min. | 0,5 mm² |
| İletken Kesiti, Esnek, AEH (DIN 46228-1), Max. | 2,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesit Kesit, Ince Çok Telli, Iki Sıkılabilir Kablolar, Min. | 0,5 mm² |
| Kablo Kesit, Ince Çok Telli, Iki Sıkılabilir Kablolar, Max. | 2,5 mm² |
| Bıçak Size | size PH1 |
| Mm cinsinden Hatve (p) | 5 mm |
| ROHS | Uygun |
|---|---|
| UL Dosya Numarası Arama | UL web sitesi |
| Sertifika No. (cURus) | E223759 |
| Versiyon | RIDERSERIES FG, Relay socket, Numara contacts: 2, CO temas, Vidalı bağlantı |
|---|---|
| Sipariş No. | 8690830000 |
| Tip | SRC 2CO |
| GTIN (EAN) | 4032248361519 |
| Miktar | 10 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| Standartlar | UL508 |
|---|---|
| Sertifika No. (cURus) | E223759 |
| ETIM 8.0 | EC001456 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC001456 |
| ETIM 10.0 | EC001456 |
| ECLASS 14.0 | 27-37-16-03 |
| ECLASS 15.0 | 27-37-16-03 |
| Dielektrik Dayanımı için Kontrol Tarafı - Yük Tarafı | 2.5 kV eff / 1 Min. |
|---|---|
| Dielektrik Dayanımı Neighbouring Contacts | 2.5 kV eff / 1 Min. |
| Koruma Derece | IP20 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..