.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri Uyumluluğu | Harmony XAC |
|---|---|
| Aksesuar / Ayrı Parça Tipi | Akkor ampul |
| Aksesuar / Ayrı Parça Kategorisi | Aydınlatma aksesuarı |
| Aksesuar / Ayrı Parça Varış Yeri | Işıklı basmalı düğme |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24 V AC/DC |
| Sinyalleme Rengi | Renksiz |
| Bölünemez Miktar Başına Satış | 10 |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Incandescent bulb |
| W Cinsinden Güç Dağılımı | 2,6 W |
|---|---|
| Ampul Tabanı | BA 9s |
| Çap | 11 mm |
| Uzunluk | 28 mm |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 1,000 cm x 1,000 cm x 3,000 cm, 1,900 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 10 Adet, 3,500 cm x 4,300 cm x 10,700 cm, 28,000 g |
| Package 3 | S02, 800 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 2,535 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..