.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony XAL Harmony XAPS |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kontak bloğu |
| Ürün Grubu | ZENL |
| Ürün Varış Yeri | XB5 Ø 22 mm kontrol ve sinyalleme birimleri için XAPS kontrol istasyonu için |
| Bloğun Montajı | Arka montaj |
| Bölünemez Miktar Başına Satış | 5 |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | 1 NA |
| Montaj Stili | Müşteri tertibatı için |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 0,015 kg |
| Kontak İşlemi | Yavaş kesen |
| Pozitif Açıklık | Olmadan |
| Çalışma Hareketi | 2,6 mm (Elektrik durumu değişimi YOK) 4,3 mm (toplam hareket) |
| Çalışma Gücü | 2,3 N Elektrik durumu değişimi YOK |
| Çalışma Torku | 0,05 N.m Elektrik durumu değişimi YOK |
| Mekanik Dayanıklılık | 10000000 cycles |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri, = 1 x 0,22 mm² kablo uçsuz 'e uygunIEC 60947-1 |
| Sıkma Torku | 0,8…1,2 N.m 'e uygunIEC 60947-1 |
| Vida Başının Şekli | Çapraz ile uyumludur Philips no 1 tornavida Çapraz ile uyumludur pozidriv No 1 tornavida Slotlu ile uyumludur düz Ø 4 mm tornavida Slotlu ile uyumludur düz Ø 5,5 mm tornavida |
| Kontak Malzemesi | Gümüş alaşım (Ag/Ni) |
| Terminaller Arasında Maksimum Direnç | 25 MOhm |
| Kisa Devre Korumasi | 10 A kartuş sigortası tip gG 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 10 A 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 600 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunIEC 60947-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 60947-1 |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 3 A -de 240 V, AC-15, A600 'e uygunIEC 60947-5-1 6 A -de 120 V, AC-15, A600 'e uygunIEC 60947-5-1 0,1 A -de 600 V, DC-13, Q600 'e uygunIEC 60947-5-1 0,27 A -de 250 V, DC-13, Q600 'e uygunIEC 60947-5-1 0,55 A -de 125 V, DC-13, Q600 'e uygunIEC 60947-5-1 1,2 A -de 600 V, AC-15, A600 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Elektrik Dayanıklılığı | 1000000 cycles, AC-15, 2 A -de 230 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C 1000000 cycles, AC-15, 3 A -de 120 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C 1000000 cycles, AC-15, 4 A -de 24 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C 1000000 cycles, DC-13, 0,2 A -de 110 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C 1000000 cycles, DC-13, 0,5 A -de 24 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C |
| Elektrik Güvenilirliği Iec 60947-5-4 | Λ < 10exp(-6) -de 5 V ve 1 mA temiz ortamda 'e uygunIEC 60947-5-4 Λ < 10exp(-8) -de 17 V ve 5 mA 'e uygunIEC 60947-5-4 |
| Ek Bilgi | Kutuda entegre plakaya montaj |
| Elektrik Yapısı Kodu | SR1 (miktar <= 3) SR2 (miktar <= 2) MR1 (miktar <= 2) |
| Koruyucu Bakım | TH |
|---|---|
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -40…70 °C |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 |
| Standartlar | IEC 60947-5-1 CSA C22.2 No 14 IEC 60947-1 UL 508 IEC 60947-5-5 JIS C8201-5-1 IEC 60947-5-4 JIS C8201-1 |
| Titreşim Direnci | 5 gn (f= 12…500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 30 gn (süre = 18 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 50 gn (süre = 11 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 1,000 cm x 3,300 cm x 3,200 cm, 9,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 5 Adet, 5,500 cm x 5,500 cm x 4,500 cm, 51,000 g |
| Package 3 | BB1, 5 Adet, 5,500 cm x 5,500 cm x 4,500 cm, 51,000 g |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..