.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas M1C200E40 Metal 1 Gözlü CP200E Sarı-Gri Kumanda Kutusu, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir kumanda kutusu çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; renk olarak Sarı-Gri, koruma sınıfı olarak IP65, seri bilgisi olarak M Serisi Metal bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Kumanda Kutusu |
|---|---|
| Renk | Sarı-Gri |
| Kontak Akımı (ie) | 4A (250V AC) |
| Kullanım Kategorisi | AC15 |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 1000000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 100000 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek. 3000 Elk. 1200 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 300 V |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 2.5 kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 2.500V AC |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 1.500V AC |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ (500 V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -15 / + 80 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 1.5-2.5 mm2 |
| Sıkma Kuvveti | 1.5Nm |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi (Ics) | 1kA |
| Seri | M Serisi Metal |
| Göz Sayısı | 1 Gözlü |
| İçerik | CP200E |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | M1C200E40 |
| Ürün Adı | Emas M1C200E40 Metal 1 Gözlü CP200E Sarı-Gri Kumanda Kutusu |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..