.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas MB100S21 Plastik 1NO (0-I) 60° SeçiciDönüşlü 22 mm Buton, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir buton çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; ölçü olarak 22 mm, kontak yapısı olarak 1NO, koruma sınıfı olarak IP50, seri bilgisi olarak MB Serisi Plastik bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Buton |
|---|---|
| Model | Seçici |
| Tip | Dönüşlü |
| Etiket/konum | (0-I) 60° |
| Kontak | 1NO |
| Çap | 22 mm |
| Kontak Akımı (ie) | 3 A (240V AC) |
| Kullanım Kategorisi | AC 15 |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 300000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 100000 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek. 3000 Elk. 1200 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 250V |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 2.5 kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 2.500V AC |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 1.500V AC |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ MİN. (500 V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -15 / + 80 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP50 |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 1.5-2.5 mm² |
| Sıkma Kuvveti | 1,5 Nm |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi (Ics) | 1 kA |
| Seri | MB Serisi Plastik |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | MB100S21 |
| Ürün Adı | Emas MB100S21 Plastik 1NO (0-I) 60° SeçiciDönüşlü 22 mm Buton |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..