.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas RDA1A 8 Pin'li 230VAC 1CO 5A (rezistif) Dijital Ampermetre Panelmetre, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir panelmetre çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; kontak yapısı olarak 1CO, çalışma gerilimi olarak 230VAC, koruma sınıfı olarak IP20, seri bilgisi olarak RD Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Akım Trafosu Ayarı | …/5 A |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi | 6000/saat |
| Bağlantı Tipi | 8 Pin'li |
| Çalışma Frekansı | 50Hz |
| Çalışma Gerilimi | 230VAC |
| Ürün | Panelmetre |
| Kontrol | Dijital |
| Tip | Ampermetre |
| Kontak | 1CO |
| Kontak Akımı (ie) | 5A (rezistif) |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 10000000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 100000 |
| Çalışma Sıcaklığı | -5°C / +55°C |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Çıkış Tipi | 1 adet röle 10A/250V AC |
| Ölçme Aralığı | 0…5 A |
| Maksimum Kontak Gücü | 1500 VA |
| Kontak Sayısı | 1 enversör |
| Voltaj Aralığı | (0,85-1.1)*Ue |
| Durum Göstergesi | 7 Segment Display |
| Digit Sayısı | 3 |
| Seri | RD Serisi |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | RDA1A |
| Ürün Adı | Emas RDA1A 8 Pin'li 230VAC 1CO 5A (rezistif) Dijital Ampermetre Panelmetre |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..