.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas RZ1A1B60S-1 8 Pin'li 12VAC/DC 1CO 5A (rezistif) 0,06sn-60sn Analog Zaman Elektronik Röle, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir elektronik röle çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; kontak yapısı olarak 1CO, çalışma gerilimi olarak 12VAC/DC, koruma sınıfı olarak IP30, seri bilgisi olarak RZ1 Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Anahtarlama Kapasitesi | 6000/saat |
|---|---|
| Bağlantı Tipi | 8 Pin'li |
| Çalışma Akımı | 0.04A |
| Çalışma Frekansı | 50 Hz |
| Çalışma Gerilimi | 12VAC/DC |
| Ürün | Elektronik Röle |
| Kontrol | Analog |
| Tip | Zaman |
| Kontak | 1CO |
| Kontak Akımı (ie) | 5A (rezistif) |
| Güç Tüketimi | 0.6W |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 10000000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 100000 |
| Çalışma Sıcaklığı | -5°C / +55°C |
| Koruma Sınıfı | IP30 |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Zaman Aralığı | 0,06sn-60sn |
| Maksimum Kontak Gücü | 150 W, 1,250 VA |
| Kontak Sayısı | 1 enversör |
| Tekrarlama Doğruluğu | ±%3 |
| Max. Reset Süresi | ≤100ms |
| Voltaj Aralığı | (0,85-1.1)*Ue |
| Durum Göstergesi | Led |
| Seri | RZ1 Serisi |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | RZ1A1B60S-1 |
| Ürün Adı | Emas RZ1A1B60S-1 8 Pin'li 12VAC/DC 1CO 5A (rezistif) 0,06sn-60sn Analog Zaman Elektronik Röle |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..