.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas RZ1A2C60S-5 8 Pin'li 230VAC 1CO+1NO 5A (rezistif) 0,06sn-60sn Analog Zaman Elektronik Röle, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir elektronik röle çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; kontak yapısı olarak 1CO+1NO, çalışma gerilimi olarak 230VAC, koruma sınıfı olarak IP30, seri bilgisi olarak RZ1 Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Anahtarlama Kapasitesi | 6000/saat |
|---|---|
| Bağlantı Tipi | 8 Pin'li |
| Çalışma Akımı | 0.065A |
| Çalışma Frekansı | 50 Hz |
| Çalışma Gerilimi | 230VAC |
| Ürün | Elektronik Röle |
| Kontrol | Analog |
| Tip | Zaman |
| Kontak | 1CO+1NO |
| Kontak Akımı (ie) | 5A (rezistif) |
| Güç Tüketimi | <13VA |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 10000000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 100000 |
| Çalışma Sıcaklığı | -5°C / +55°C |
| Koruma Sınıfı | IP30 |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Zaman Aralığı | 0,06sn-60sn |
| Maksimum Kontak Gücü | 150 W, 1,250 VA |
| Kontak Sayısı | 1NO,1 enversör |
| Tekrarlama Doğruluğu | ±%3 |
| Max. Reset Süresi | ≤100ms |
| Voltaj Aralığı | (0,85-1.1)*Ue |
| Durum Göstergesi | Led |
| Seri | RZ1 Serisi |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | RZ1A2C60S-5 |
| Ürün Adı | Emas RZ1A2C60S-5 8 Pin'li 230VAC 1CO+1NO 5A (rezistif) 0,06sn-60sn Analog Zaman Elektronik Röle |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..