.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas S222NK Plastik 230V AC Kırmızı 22 mm Sinyal, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir sinyal çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; renk olarak Kırmızı, ölçü olarak 22 mm, çalışma gerilimi olarak 230V AC, koruma sınıfı olarak IP40, ayrıca seri bilgisi olarak S Serisi Plastik bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ampul Tipi | Neon |
|---|---|
| Çalışma Akımı | 0.4 mA |
| Çalışma Frekansı | 50 Hz |
| Çalışma Gerilimi | 230V AC |
| Ürün | Sinyal |
| Renk | Kırmızı |
| Çap | 22 mm |
| Güç Tüketimi | 0.25 W |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 250 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -15 / + 70 °C |
| Koruma Sınıfı | IP40 |
| Seri | S Serisi Plastik |
| Elektriksel Ömür (min Saat) | 50000 |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | S222NK |
| Ürün Adı | Emas S222NK Plastik 230V AC Kırmızı 22 mm Sinyal |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..