.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony Katı Hal Röleleri |
|---|---|
| Provided Accessory | Termik pad |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Panel mount relay |
| Ürün Grubu | SSP1 |
| Montaj Desteği | Panel |
| Number Of Phases | 1 faz |
| [in] Nominal Akım | 50 A |
| Solid State Çıkış Tipi | Sıfır gerilim anahtarlama SCR çıkışı |
| Output Switching Mode | Sıfır gerilim anahtarlama |
| Test Button | Test butonsuz |
|---|---|
| Kontrol Devresi Gerilimi | 3...32 V DC |
| Minimum Anahtarlama Gerilimi | 3 V DC açma |
| Maksimum Anahtarlama Gerilimi | 1 V DC kapama |
| Yanıt Süresi | 0,5 döngü (açma) 0,5 döngü (kapama) |
| Input Current | 10 mA -de 12 V DC |
| Çıkış Gerilimi | 24...300 V AC |
| Yük Akımı | 0,15…50 A |
| Transient Overvoltage | 600 V |
| Kesinti Akımı | 625 A için 16,6 msn |
| Sigortalar Için Maksimum I²t | 1621 A².s için 8,33 ms -de 60 Hz yarım çevrim 1770 A².s için 10 ms -de 50 Hz yarım çevrim |
| Co-Ordination Type | Tip 1 - 40 A minyatür devre kesici (MCB) - egim B Tip 2 - 32 A minyatür devre kesici (MCB) - egim B |
| Maksimum Kaçak Akımı | 1 mA devre dışı |
| Maksimum Gerilim Düşüşü | <1,15 V açık durumda |
| Dv/Dt | 500 V/µs devre dışı maksimum gerilimde |
| Power Factor | 0,5 (maksimum yük ile) |
| Motor Controller Rating | 0,75 hp 120 V AC 2 hp 240 V AC |
| Yalıtım Direnci | 1000 MOhm -de 500 V DC |
| Maximum Capacitance | 10 pF için giriş/çıkış |
| Dielektrik Gücü | 4 kV AC için giriş/çıkış 4 kV AC için gövdeye giriş veya çıkış |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV çıkıştan gövdeye 6 kV girişten çıkışa |
| Sıkma Torku | 1,5...1,7 N.m için giriş 2...2,2 N.m için çıkış |
| Bağlantılar - Terminaller | Vidalı terminaller: 0,2...3,3 mm², (AWG 24...AWG 12) Kablo uçlu için giriş Vidalı terminaller: 0,5...5,26 mm², (AWG 20...AWG 10) Kablo uçlu için çıkış Vidalı terminaller: 0,2...3,3 mm², (AWG 24...AWG 12) kablo uçsuz için giriş Vidalı terminaller: 0,5...8,26 mm², (AWG 20...AWG 8) kablo uçsuz için çıkış Çatal tipli etiket konnektörleri: 9,2 x 4 mm için giriş Halka pabuçlar: 9,2 x 4 mm için giriş Çatal tipli etiket konnektörleri: 11,7 x 4,5 mm için çıkış Halka pabuçlar: 11,7 x 4,5 mm için çıkış |
| Thermal Resistance | 0,45 °C/W bağlantıdan gövdeye |
| Thermal Pad Impedance | 0,48 °C-in²/W 25 psi'de |
| Led Indicator | LED, yeşil için giriş |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
| Güvenlik Güvenilirlik Verisi | MTTFd = 1875,9 yıl B10d = 1731395 |
| Ürün Ağırlığı | 89,2 g |
| Cihaz Sunumu | Açılı |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -40…80 °C |
|---|---|
| Depolama Ortam Koşulları | -40…125 °C |
| Kirletme Derecesi | 2 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Ürün Sertifikaları | CE UL EAC CSA |
| İşaretleme | CE EAC CSA UL |
| Standartlar | IEC 62314 CSA C22.2 No 14-13 IEC 60950-1 UL 508 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 3,800 cm x 4,800 cm x 6,500 cm, 97,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S01, 30 Adet, 15,000 cm x 15,000 cm x 40,000 cm, 3,243 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..