.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony Katı Hal Röleleri |
|---|---|
| Ürün Grubu | SSM |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Modular DIN rail relay |
| Kanalların Sayısı | 1 |
| Number Of Phases | 1 faz |
| Output Switching Mode | Sıfır gerilim anahtarlama |
| Ek Fonksiyon | Röle konfigürasyonu |
|---|---|
| Montaj Desteği | Simetrik DIN rayı |
| [in] Nominal Akım | 12 A |
| Çıkış Gerilimi | 24...280 V AC |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 4...32 V DC |
| Sıkma Torku | 0.5...0.8 N.m için giriş 0.5...0.8 N.m için çıkış |
| Bağlantılar - Terminaller | Vidalı terminaller: 1 x 0,3...1 x 1,5 mm², (AWG 22...AWG 16) için giriş Vidalı terminaller: 1 x 0,3...1 x 2,5 mm², (AWG 22...AWG 14) için çıkış |
| Maximum Capacitance | 10 pF için giriş/çıkış |
| Yalıtım Direnci | 1000 MOhm -de 500 V DC |
| Yerel Sinyalleme | LED (yeşil) for giriş durumu |
| Minimum Anahtarlama Gerilimi | 4 V DC açma |
| Maksimum Anahtarlama Gerilimi | 1 V DC kapama |
| Input Current | 9…11 mA |
| Solid State Çıkış Tipi | Sıfır gerilim anahtarlama SCR çıkışı |
| Yük Akımı | 0,15…12 A |
| Transient Overvoltage | 600 V |
| Kesinti Akımı | 715 A için 16,6 msn 750 A için 20 ms |
| Maksimum Gerilim Düşüşü | <1,3 V açık durumda |
| Motor Gücü Hp | 0,33 hp -de <40 °C 240 V AC |
| Sigortalar Için Maksimum I²t | 2560 A².s için 10 ms -de 50 Hz yarım çevrim 2330 A².s için 8,33 ms -de 60 Hz yarım çevrim |
| Maksimum Kaçak Akımı | 0,1 mA devre dışı |
| Dv/Dt | 500 V/µs devre dışı maksimum gerilimde |
| Yanıt Süresi | 0,5 döngü (açma) 0,5 döngü (kapama) |
| Power Factor | 0,5 (maksimum yük ile) |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Genişlik | 18 mm |
| Yükseklik | 90,3 mm |
| Test Button | Test butonsuz |
| Derinlik | 83,7 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,09 kg |
| Alev Geciktirici | V0 'e uygunUL 94 |
|---|---|
| Dielektrik Gücü | 4 kV AC için giriş/çıkış 4 kV AC için gövdeye giriş veya çıkış |
| Kirletme Derecesi | 2 |
| Standartlar | IEC 60950-1 IEC 61000 IEC 62314 |
| Ürün Sertifikaları | UL CSA |
| İşaretleme | CE |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -30…80 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -30…100 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 2,500 cm x 9,000 cm x 9,500 cm, 90,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 72 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 6,989 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..