.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, pcb konnektörü yapısında olup MSTB 2,5/..-ST ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: PCB konnektörü; Ürün Gamı: MSTB 2,5/..-ST; Kutup Sayısı: 10; Pin Aralığı: 5,08 mm; Nominal Kesit Alanı: 2,5 mm²; Bağlantı Yöntemi: Asansör mekanizmalı vidalı bağlantı Ek bilgi: Çalışma Durumu: IEC 61984'e uygun olarak COMBICON konnektörlerinde anahtarlama gücü (COC) yoktur. Gerilim taşırken veya yük altında sökülüp takılmamalıdırlar.
| Ürün Tipi | PCB konnektörü |
|---|---|
| Ürün Gamı | MSTB 2,5/..-ST |
| Ürün Grubu | COMBICON Connectors M |
| Tasarım | Standart |
| Kutup Sayısı | 10 |
| Pin Aralığı | 5,08 mm |
| Bağlantı Sayısı | 10 |
| Satır Sayısı | 1 |
| Potansiyel Sayısı | 10 |
| Montaj Tipi | onsuz |
| Özellikler | |
| Nominal Akım I N | 12 A |
|---|---|
| Nominal Gerilim U N | 320 V |
| Kontak Direnci | 1,3 mΩ |
| Nominal Gerilim (III/3) | 250 V |
| Nominal Aşırı Gerilim (III/3) | 4 kV |
| Nominal Gerilim (III/2) | 320 V |
| Nominal Aşırı Gerilim (III/2) | 4 kV |
| Anma Gerilimi (II/2) | 630 V |
| Nominal Aşırı Gerilim (II/2) | 4 kV |
| Bağlantı Teknolojisi | |
| Tasarım | Standart |
|---|---|
| Konnektör Sistemi | COMBICON MSTB 2,5 |
| Nominal Kesit Alanı | 2,5 mm² |
| Kontak Türü | Dişi |
| İç Kilit | |
| Montaj Tipi | onsuz |
| İletken Bağlantısı | |
| Bağlantı Yöntemi | Asansör mekanizmalı vidalı bağlantı |
| Kablo/Pcb Bağlantı Yönü | 0 ° |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,2 mm² ... 2,5 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Damarlı | 0,2 mm² ... 2,5 mm² |
| Kablo Kesiti AWG | 24 ... 12 |
| Kablo Kesiti Çok Telli, Yüksüklü, Plastik Kılıfsız | 0,25 mm² ... 2,5 mm² |
| Kablo Kesiti, Çok Telli, Yüksüklü, Plastik Kılıflı | 0,25 mm² ... 2,5 mm² |
| Aynı Kesit Alanlı 2 İletken, Tek Damarlı | 0,2 mm² ... 1 mm² |
| Aynı Kesit Alanlı 2 İletken, Çok Damarlı | 0,2 mm² ... 1,5 mm² |
| Aynı Kesitli 2 İletken, Çok Telli, Plastik Manşonsuz TWIN Yüksük Bulunan | 0,25 mm² ... 1 mm² |
| Aynı Kesite Sahip 2 İletken, Çok Telli, Plastik Manşonlu TWIN Yüksük Bulunan | 0,5 mm² ... 1,5 mm² |
| Silindir Gösterge A X B / Çap | 2,8 mm x 2,0 mm / 2,4 mm |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 7 mm |
| Tahrik Şekilli Vida Ucu | Yarıklı (L) |
| Sıkma Torku | 0,5 Nm ... 0,6 Nm |
| İzoleli Olmayan Yüksükler İçin Teknik Özellikler | |
| Tavsiye Edilen Sıkma Aleti | 1212034 CRIMPFOX 6 |
| Malzeme Verisi - Kontak | |
| Not | WEEE/RoHS uyumlu, IEC 60068-2-82/JEDEC JESD 201 uyarınca ipliksi bulundurmaz |
|---|---|
| Kontak Malzemesi | Cu alaşımı |
| Yüzey Özellikleri | sıcak daldırmalı kalay kaplı |
| Metal Yüzey Bağlantı Noktası (Üst Katman) | Kalay (5 µm - 7 µm Sn) |
| Metal Yüzey Temas Alanı (Üst Katman) | Kalay (5 µm - 7 µm Sn) |
| Malzeme Verisi - Muhafaza | |
| Renk (Muhafaza) | yeşil (6021) |
| Yalıtım Malzemesi | PA |
| İzolasyon Malzeme Grubu | I |
| IEC 60112'Ye Göre CTI | 600 |
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
| EN 60695-2-12'Ye Göre Akkor Tel Yanmazlık İndisi GWFI | 850 |
| EN 60695-2-13'E Göre Akkor Tel Tutuşma Sıcaklığı GWIT | 775 |
| EN 60695-10-2'Ye Göre Küre Basınç Testi İçin Sıcaklık | 125 °C |
| Boyutlu Çizim | |
| Pin Aralığı | 5,08 mm |
|---|---|
| Genişlik [G] | 50,8 mm |
| Yükseklik [Y] | 15 mm |
| Uzunluk [L] | 18,3 mm |
| Çalışma Durumu | IEC 61984'e uygun olarak COMBICON konnektörlerinde anahtarlama gücü (COC) yoktur. Gerilim taşırken veya yük altında sökülüp takılmamalıdırlar. |
|---|
| İletken Hasarı Ve Gevşemesi İçin Test | |
| Spesifikasyon | DIN EN 60999-1 (VDE 0609-1):2000-12 |
|---|---|
| Sonuç | Test geçildi |
| Çekme Testi | |
| Kablo Kesiti/Kablo Tipi/Çekme Kuvveti Ayar Noktası/Gerçek Değer | 0,2 mm² / sabit / > 10 N | 0,2 mm² / çok damarlı / > 10 N | 2,5 mm² / sabit / > 50 N | 2,5 mm² / çok damarlı / > 50 N |
| Sökme Ve Takma Kuvvetleri | |
| Spesifikasyon | IEC 60512-13-2:2006-02 |
| Çevrim Sayısı | 25 |
| Kutup Başına Bağlantı Kuvveti, Yaklaşık | 8 N |
| Kutup Başına Çekme Kuvveti, Yaklaşık | 6 N |
| İnskripsiyonların Direnci | |
| Spesifikasyon | DIN EN 60068-2-70:1996-07 |
| Polarizasyon Ve Kodlama | |
| Spesifikasyon | IEC 60512-13-5:2006-02 |
| Gözle Muayene | |
| Spesifikasyon | DIN EN 60512-1-1:2003-01 |
| Boyut İncelemesi | |
| Spesifikasyon | DIN EN 60512-1-2:2003-01 |
| Dayanım Testi | |
| Spesifikasyon | IEC 60512-9-1:2010-03 |
|---|---|
| Deniz Seviyesinde Darbe Dayanım Gerilimi | 4,8 kV |
| Kontak Direnci R 1 | 1,3 mΩ |
| Kontak Direnci R 2 | 1,4 mΩ |
| Takma/Sökme Çevrimi | 25 |
| İklim Testi | |
| Spesifikasyon | ISO 6988:1985-02 |
| Aşındırıcı Stres | 0.2 dm 3 SO 2 on 300 dm /40 °C/1 çevrim |
| İsıl Stres | 100 °C/168 h |
| Güç Frekansı Dayanım Gerilimi | 2,21 kV |
| Titreşim Testi | |
| Spesifikasyon | IEC 60068-2-6:2007-12 |
| Frekans | 10 - 150 - 10 Hz |
| Süpürme Hızı | 1 oktav/dk |
| Büyüklük | 0,35 mm (10 Hz ... 60,1 Hz) |
| Hızlanma | 5g (60,1 Hz ... 150 Hz) |
| Her Eksen İçin Test Süresi | 2,5 h |
| Test Talimatları | X-, Y- ve Z-eksenleri |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -40 °C ... 70 °C |
| Göreceli Nem (Stok/Nakliye) | 30 % ... 70 % |
| Ortam Sıcaklığı (Montaj) | -5 °C ... 100 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 100 °C (zayıflama eğrisine bağlıdır) |
| Termal Test | Test Grubu C | |
| Spesifikasyon | IEC 60512-5-1:2002-02 |
|---|---|
| Test Edilen Kutup Sayısı | 12 |
| İzolasyon Direnci | |
| Spesifikasyon | DIN EN 60512-3-1:2003-01 |
| İzolasyon Direnci, Bitişik Kutuplar | > 5 MΩ |
| Hava Klerans Ve Sürünme Mesafeleri | | |
| Spesifikasyon | IEC 60664-1:2007-04 |
| İzolasyon Malzeme Grubu | I |
| Karşılaştırmalı İzleme Dizini (IEC 60112) | CTI 600 |
| Nominal İzolasyon Gerilimi (III/3) | 250 V |
| Nominal Aşırı Gerilim (III/3) | 4 kV |
| Minimum Klerans Değeri - Homojen Olmayan Saha (III/3) | 3 mm |
| Minimum Krepaj Mesafesi (III/3) | 3,2 mm |
| Nominal İzolasyon Gerilimi (III/2) | 320 V |
| Nominal Aşırı Gerilim (III/2) | 4 kV |
| Minimum Klerans Değeri - Homojen Olmayan Saha (III/2) | 3 mm |
| Minimum Krepaj Mesafesi (III/2) | 3 mm |
| Nominal İzolasyon Gerilimi (II/2) | 630 V |
| Nominal Aşırı Gerilim (II/2) | 4 kV |
| Minimum Klerans Değeri - Homojen Olmayan Saha (II/2) | 3 mm |
| Minimum Krepaj Mesafesi (II/2) | 3,2 mm |
| Ambalaj Tipi | karton ambalajlı |
|---|
| Ürün Numarası | 1757093 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 50 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 50 pc |
| Satış Kodu | AAC |
| Ürün Kodu | AACAGC |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918029623 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 17,05 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 16,604 g |
| Gümrük Tarife No | 85366990 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27460202 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27460202 |
| ETIM 10.0 | EC002638 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| B | |
| 300 V | 15 A / 28 - 12 |
|---|---|
| B | |
| 300 V | 15 A / 30 - 12 |
| Keine | |
| 250 V | 12 A / 0,2 - 2,5 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,175 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..