.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, akım ölçüm transdüseri yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Akım ölçüm transdüseri; Bağlantı Yöntemi: Push-in bağlantı.
| Ürün Tipi | Akım ölçüm transdüseri |
|---|---|
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 2 |
| Doğrusallık Hatası | <± 1 % (Aralık son değerinden) |
|---|---|
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 1 W |
| Kademe Tepkisi (10-90%) | 150 ms |
| Sıcaklık Katsayısı, Tipik | 0,02 %/K (0 °C ... 60 °C) | 0,04 %/K (-40 °C ... 65 °C) |
| İletim Hatası Maks. | <± 1 % (nihai değer) |
| Nominal İzolasyon Gerilimi | 300 V AC |
| Elektriksel İzolasyon Giriş/Çıkış | |
| Test Gerilimi | 3,5 kV AC (50 Hz, 60 s) |
| Genel | |
| Doğruluk Sınıfı | 1 |
| Besleme | |
| Nominal Besleme Gerilimi | 24 V DC |
| Besleme Gerilim Aralığı | 20 V DC ... 30 V DC |
| Maks. Akım Tüketimi | (30 + I OUT ) mA |
| Güç Tüketimi | 1,65 W |
| Ölçüm | |
| Giriş Sayısı | 1 |
|---|---|
| Giriş Akım Aralığı | 0 A AC/DC ... 300 A AC/DC |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 3.33 x I IN |
| Frekans Ölçüm Aralığı | 20 Hz ... 6000 Hz (0 Hz) |
| Eğri Tipi | AC, DC veya biçmi bozulmuş akımlar |
| Akım Trafoları | |
| Nominal Frekans: Standart Dönüştürücü | 20 Hz ... 6000 Hz |
| Nominal Primer Akım I Pn | 300 A |
| Doğruluk Sınıfı | 1 |
| Sinyal: Akım | |
| Akım Çıkış Sinyali | 4 mA ... 20 mA |
|---|---|
| Maks. Sinyal Çıkış Akımı | < 25 mA |
| Yük/Çıkış Yük Akımı Çıkışı | < 300 Ω |
| Bağlantı Yöntemi | Push-in bağlantı |
|---|---|
| Kablo Soyma Uzunluğu | 10 mm |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,25 mm² ... 2,5 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Damarlı | 0,2 mm² ... 2,5 mm² |
| Kablo Kesiti AWG | 24 ... 12 |
| Bağlantı Yöntemi | Geçmeli bağlantı |
| Ürün Boyutları | |
| Genişlik | 90 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 33,8 mm |
| Derinlik | 85 mm |
| Yuvarlak Kablo | |
| Çap | 32 mm |
| Renk | yeşil (RAL 6021) |
|---|---|
| Muhafaza Malzemesi | Frianyl B63 V0 GV30 |
| Ortam Koşulları | |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 65 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -40 °C ... 85 °C |
| CE | |
| Sertifika | CE uyumlu |
|---|---|
| UL, ABD / Kanada | |
| Tanımlama | UL/C-UL Listed UL 508 |
| Parazite Dayanıklılık | EN 61000-6-2 |
|---|---|
| Gürültü Emisyonu | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-6-4 |
| Montaj Tipi | DIN rayı montajı |
|---|
| Ürün Numarası | 2308043 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Satış Kodu | CMM |
| Ürün Kodu | CMMA31 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356434041 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 296,7 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 291 g |
| Gümrük Tarife No | 90303370 |
| Menşe Ülke | JP |
| Eclass-13.0 | 27210123 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27210123 |
| ETIM 10.0 | EC002475 |
| UNSPSC 21.0 | 39121000 |
EAC Onay kimliği: RU*DE.*08.B.01852-19 UL onaylı Onay kimliği: E123528 cUL Listed Onay kimliği: E123528
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..