.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, solid-state röle modülü yapısında olup PLC-INTERFACE ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Solid-state röle modülü; Ürün Gamı: PLC-INTERFACE; Uygulama: Üniversal; Çalışma Modu: 100% çalışma faktörü; Nominal Giriş Gerilimi U N: 24 V DC; Bağlantı Yöntemi: Push-in bağlantı.
| Ürün Tipi | Solid-state röle modülü |
|---|---|
| Ürün Gamı | PLC-INTERFACE |
| Uygulama | Üniversal |
| Çalışma Modu | 100% çalışma faktörü |
| İzolasyon Karakteristikleri: Standartlar / Yönetmelikler | |
| İzolasyon | Ana izolasyon |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 2 |
| Veri Yönetimi Durumu | |
| Son Veri Yönetimi Tarihi | 13.01.2026 |
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 0,56 W |
|---|---|
| Test Gerilimi (Giriş/Çıkış) | 2,5 kV (50 Hz, 1 dk., giriş/çıkış) |
| Nominal Giriş Gerilimi U N | 24 V DC |
|---|---|
| Nominal Gerilim (Geçmeli Katı Hal Rölesi) | 24 V DC |
| U N 'Ye İlişkin Giriş Gerilimi Aralığı | 0,8 ... 1,2 |
| Giriş Gerilim Aralığı | 19,2 V DC ... 28,8 V DC |
| U N Referanslı Anahtarlama Eşiği "0" Sinyal | ≤ 0,4 |
| U N Referanslı Anahtarlama Eşiği "1" Sinyal | ≥ 0,8 |
| U N 'De Tipik Giriş Akımı | 8,5 mA |
| Tipik Tepki Süresi | 20 µs (U N 'de) |
| Tipik Kapama Süresi | 300 µs (U N 'de) |
| Çalışma Gerilimi Göstergesi | Sarı LED |
| Koruma Devresi | Polarite koruma; Polarite koruma diyodu | Ters gerilim diyodu; Ters gerilim diyodu |
| İletim Frekansı | 300 Hz |
| Kontak Tipi | 1 N/A kontak |
|---|---|
| Dijital Çıkış Tasarımı | elektronik |
| Kontak Türü | Güç kontağı |
| Çıkış Gerilim Aralığı | 3 V DC ... 33 V DC |
| Sürekli Sınır Akımı | 3 A (çalışma eğrisine bakınız) |
| Maksimum Kalkış Akımı | 15 A (10 ms) |
| Maks. Sürekli Sınır Akımındaki Gerilim Düşümü | ≤ 200 mV |
| Çıkış Devresi | 2 topraksız iletken |
| Koruma Devresi | Polarite koruma; Polarite koruma diyodu | Aşırı gerilim koruması |
| Bağlantı Yöntemi | Push-in bağlantı |
|---|---|
| Kablo Soyma Uzunluğu | 10 mm |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,14 mm² ... 2,5 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Damarlı | 0,14 mm² ... 2,5 mm² | 0,2 mm² ... 2,5 mm² (Tek yüksük) | 2x 0,5 mm² ... 1 mm² (TWIN yüksük) |
| Kablo Kesiti AWG | 26 ... 14 |
| Genişlik | 6,2 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 80 mm |
| Derinlik | 94 mm |
| Renk | gri (RAL 7042) |
|---|---|
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı (Muhafaza) | V0 (Muhafaza) |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -25 °C ... 60 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -25 °C ... 70 °C |
| CE | |
| Sertifika | CE uyumlu |
|---|---|
| UKCA | |
| Sertifika | UKCA-uyumlu |
| Gemi İnşa Onayı | |
| Sertifika | TAE0000196 |
| Tanımlama | ISA-S71.04. G3 Harsh Group | EN 60068-2-60 |
| Gemi Yapımı Verileri | |
| Temperature | D |
| Humidity | A |
| Titreşim | B/C |
| EMC | B |
| Enclosure | Required protection according to the Rules shall be provided upon installation on board |
| Elektromanyetik Uyum | EMC yönetmeliği ile uyumlu |
|---|---|
| Alçak Gerilim Yönetmeliği (LVD) | Alçak Gerilim Yönetmeliğine uygun |
| Standartlar / Yönetmelikler | |
| Standartlar/Yönetmelikler | IEC 60947-5-1 |
|---|---|
| Montaj Tipi | DIN rayı montajı |
|---|---|
| Montaj Açıklaması | Sıralar halinde boşluk bırakmadan |
| Montaj Konumu | herhangibir |
| Ürün Numarası | 2900364 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 1 pc |
| Satış Kodu | DK6 |
| Ürün Kodu | DK62A3 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356508780 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 33,9 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 31,25 g |
| Gümrük Tarife No | 85364190 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27371604 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27371604 |
| ETIM 10.0 | EC001504 |
| UNSPSC 21.0 | 39122300 |
DNV GL Onay kimliği: TAE0000196 cULus Listed Onay kimliği: E140324 cULus Listed Onay kimliği: E140324
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet |
|---|---|
| Bilinen Muafiyetler Dahilinde | 7(a), 7(c)-I |
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-50 Bir parçayla ilgili Çin RoHS beyanı tablosu, "Üretici Beyanı" altında ilgili parça için indirme merkezinde bulunabilir. EFUP-Eye sahip tüm parçalar için, Çin RoHS beyanı tablosu düzenlenmez ve istenmez. |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | Hexahydromethylphthalic anhydride (CAS: Uygulanabilir Değil) | Lead (CAS: 7439-92-1) |
| SCIP | d11348b9-49c8-4d3e-936a-6d5c152a9ba6 |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,305 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..